Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubki LOVI 360

Data utworzenia : 2013-05-16 22:58 | Ostatni komentarz 2023-05-05 22:10

Redakcja LOVI

41935 Odsłony
232 Komentarze

Zapraszamy osoby, które w kolejnych edycjach konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wygrały kubeczki LOVI 360, do podzielenia się opinią o produkcie.

2014-11-16 16:52

Kubeczek Lovi 360 z kolekcji retro jest przesliczny... po raz kolejny przekonałam się ze to idealna dla nas firma artykułow dzięciecych... załączam zdjęcia które same pokazują jak młodemu pasują kubki;)

2014-10-03 21:40

My jeszcze kubeczka nie testowaliśmy osobiście, ale jeden trafił do testera Igorka. Igor bez problemu "przerzucił" się z niekapka h&c na kubeczek 360. Wygodnie mu się z niego pije i nie jest w stanie zdjąć sam pokrywki. Na razie nie wiem, czy to zaleta czy wada kubeczka. Super, że można uźywać razem z kubeczkiem serii h&c. Za jakiś czas pojawi się nasza opinia z testów Oliwierskich :)

2014-09-30 22:48

Jesteśmy baaardzo zadowolone z kubeczków:) Przede wszystkim są sliczne i ciesza oko juz jak sie na nie patrzy:) Piekne kolory, wygladaja na bardzo solidnie wykonane. Super technologia, ktora pozwala na stworzenie kubka ktory nie kapie, bylam zaskoczona ze to rzeczywiscie tak fajnie dziala:) Latwo sie myje, łatwo sklada, poreczne uchwyty pomaga dziecku trzymac kubek samodzielnie. Wlaciwosci antybakteryjne sa dodatkowa zalete, oraz fajnie ze maja pokrywke. Ja oceniam je na 5.

2014-09-22 15:40

Musze bardzo pochwalić Redakcje Lovi za wyrozumialosc i zyczliwosc. Bedac na wizycie kontrolnej w przychodni oddalonej od mojego miejsca zamieszkania o kilkadziesiąt km zostawiłam kapsel do kubka 360. Niestety tego kapsla nie można dokupić. Napisalam do redakcji z prosba o dokupienie u nich w serwisie brakującej mi części. Niestety redakcja nie sprzedaje tych kapski. Ale postanowili mi doslac kapsel za darmo. Jestem bardzo wdzieczna za ten hojny gest ponieważ nie musze kupować kolejnego kubka tylko dla brakującego kapsla. Bardzo bardzo serdecznie dziekuje redakcji za nieodplatna przesylke tego kapsla. Redakcjo Lovi jesteście kochani i nie zmieniajcie się pod tym względem:)

2014-09-20 07:46

Wprawdzie już pisałam na temat tych kubków, ale mamy teraz nową wersję, a więc i nowe wrażenia. Kolorystycznie kubki cieszą nasze oczy od pierwszego spojrzenia. Można skompletować je wraz ze smoczkami, co dla dziecka już nieco rozumiejącego jest dużą frajdą. Większa pojemność świetnie sprawdza się u maluchów. Poprzednia 250 ml musiała być u nas uzupełniana co kilka minut. Teraz mogę odetchnąć na dłużej, bo jednak 350ml to już coś! A ja mam smoka w domu!! Mąż narzeka na zamknięcie, bo kapsel faktycznie dość ciężko chodzi. Poza tym super!

2014-09-07 11:15

Jesteśmy posiadaczami kubeczka 360 od kiedy synek skoczył 9 miesięcy. Niestety na początku kubeczek nie zdawał egzaminu ze względu na to, iż dziecko musi się bardzo mocno zassac, aby czegokolwiek napić. Do tego wielkość uchwytów, które jak dla mnie i synka są po prostu za małe i nie poręczne w tamtym okresie pozostawialo wiele do życzenia, jednakże.. Cierpliwie czekalam, chowalam na jakiś czas kubeczek a potem go podsuwalam licząc na to, że w końcu nastąpi dzień, w którym butla z herbatka pójdzie w odstawke.. Gdy synek skończył rok postanowiłam spróbować kolejny raz - pierwsze "pociągnięcie" z kubeczka skończyło się wtedy ogromnymi nerwami. Odsunelam lekko gumkę, przyłożyłam do ust malca i leciutko przechylilam kubek, pokazujac synkowi, że jednak z niego picie leci. W tamtym momencie zrozumiał idee picia z tego kubeczka i od tamtej pory butla schowała się w kat i pożegnaliśmy się z herbata zastępując ja woda. Korzyść ze zmiany jest ogromna i ulzylo mi, jako mamie, że w końcu pożegnaliśmy butle i dziecko pije tylko wode. Zalet kubek ma wiele, bo chociażby swoją lekkość w porównaniu z innymi kubeczkami ale i też indywidualność; ) Do wad zdecydowanie zalicze malutkie i wąskie uchwyty i jednak, to że dziecko musi się niemało napracować, aby napić. Produkt jednak bardzo serdecznie polecam i gorąco zachęcam do zakupu niezdecydowane mamy, które w szybki, fajny i bezbolesny sposób chcą się pożegnać z butelka czy też niekapkiem z dziobkiem.

2014-09-05 21:33

Jestem bardzo zadowolona z kubeczków. Mamy większy i mniejszy. Użytkujemy juz od dłuższego czasu i nic złego się nie dzieje. Przydają się nam podczas podróży, szczególnie samochodem, bo mamy pewność że tapicerka nie ucierpi. Tak jak pisałam mamy je już jakiś czas, a pod silikonową obręczą nic się nie dzieje. Nie zbiera się osad czy pleśń co miało miejsce w przypadku innego kubeczka. Dobrze się czyści. Pamiętam jak pierwszy raz sama chciałam się napić, to byłam troche zaskoczona że to dosyć mocno trzeba zassać, żeby poleciało. Ale dzieci doskonale sobie z tym radzą a to najważniejsze. Są wytrzymałe i nie rysują się. Już niedługo wyruszą z nami w kolejną dłuższą podróż:)

2014-09-05 14:42

Kubeczki wizualnie są fantastyczne ale niestety droga redakcjo mój synek musi jeszcze trochę poczekac żeby go przetestować :) Za kilka dni skończy 8 miesięcy więc myślę że jeszcze trochę a będę mogła go powoli przyzwyczajać do picia z niego :) Kiedy tylko go przetestuje podzielę się z Wami opinią :)