Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Opinie testerów #teamLOVI (52 Wątki)

Opinie osób testujących kubki LOVI 360

Data utworzenia : 2013-05-16 22:58 | Ostatni komentarz 2023-05-05 22:10

Redakcja LOVI

41876 Odsłony
232 Komentarze

Zapraszamy osoby, które w kolejnych edycjach konkursu na najbardziej pomocnych użytkowników forum wygrały kubeczki LOVI 360, do podzielenia się opinią o produkcie.

2014-08-15 20:04

My także testujemy kubeczek. Mojemu maluszkowi bardzo się on podoba i już soczków nie pije z butelki tylko właśnie z kubeczka 360. Dzięki antypoślizgowym rączkom kubeczek nie wyślizgnie się dziecku. Mój maluszek rzucał kubeczkiem i co prawda wyleciało z niego kilka kropel, ale nie była to kałuża jak przy zwykłym kubku. syn bez wysiłku może pić z kubka. Kubek składa sie z wielu części, ale nie mam problemu ze składaniem kubeczka. Jedyna wada to ciasna zakrętka, żeby ją zdjąć trzeba mieć dużo siły. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni :)

2014-08-15 12:44

Mój maluch bardzo upodobał sobie ten kubek. Szybko ,,zaskoczył" o co chodzi i teraz chce pic tylko z niego. Jest trwały, mimo wielu upadków nic się z nim nie stało. Łatwy w utrzymaniu czystości. Kolorystycznie też przypadł mu do gustu. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Cieszę się ze mój syn miał możliwość przetestowania go.

2014-08-15 12:26

My też już dostaliśmy kubeczek i przez kilka dni go testowaliśmy, więc już chyba mogę się wypowiedzieć. Generalnie Młodemu bardzo się spodobał :). Chyba czuje się przez to bardziej dorosły, bo pije podobnie jak my, a nie z jakiegoś dzióbka jak mały dzidziuś ;). W zasadzie od razu pojął, o co chodzi, ale to może też dlatego, że ostatnio chciał pić z normalnych kubków tak jak my, więc po parę łyków mu tak dawałam, choć oczywiście potem był cały mokry;). Co prawda kubek nie jest typowym niekapkiem i jak np. synek nim rzuca, albo przewróci się w torbie, to zawsze coś tam wyleci, ale jak dla mnie bardzo dużą zaletą jest to, że nie trzeba się mocno zassać, żeby woda wyleciała, bo przykładowo z kubka treningowego lovi musiałam wyciągać ten zaworek, żeby lepiej leciało, bo inaczej Mały się denerwował, więc lovi 360 jak dla nas pod tym względem super. Fajne jest też to, że można pić z każdej strony - a dziecko nieraz w biegu chwyta kubek i nie patrzy jak przykłada do ust. Mimo że jest trochę części, to tylko kwestia przyzwyczajenia i mycie idzie już szybko i sprawnie. Jedyny minus jak dla mnie, to zatyczka do kubka, którą ciężko zdjąć. Ale generalnie jak najbardziej polecamy!

2014-08-12 15:57

my też dostaliśmy kubeczki i smoczki , na kubeczki będzie musiał jeszcze synek poczekać ale smoczki super! od razu je polubił i my też :)

2014-08-12 10:00

Wczoraj dotarła do nas przesyłka z kubeczkiem , odebrał mój mąż i powiedział " Kochanie koniec ze śliniakami jak będzie pić z kubeczka no i mucha nie wpadnie do niego " To były jego słowa i ja je potwierdzam :) mogę dodać że jest trwały ponieważ wczoraj daliśmy do ręki i go upuściła i nic się nie stało z nim :) Opinię jak działa w praktyce opiszę jak go przetestujemy a musimy poczekać jeszcze trochę :) Ale bardzo dziękujemy szanowna redakcjo za kubeczek :)

2014-07-22 23:02

Kubeczek zakupiłam sama dla córci i muszę przyznać że jest naprawdę super. Oprócz wcześniej wymienionych zalet muszę dodać, że dla mnie to wspaniała alternatywa dla otwartego kubka również dla starszych dzieci. Latem podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu nie trzeba się martwić, że do napoju wpadnie jakiś owad czy inne papruszki.

2014-06-09 21:07

Kubeczka nie testowałem lecz dostałam jako nagrodę od LOVI.Jestem bardzo zadowolona bo moja córeczka uwielbia pić ze szklanki tak jak dorośli i dzięki temu kubeczkowi właśnie może to robić. Nie rozlewa się jest łatwy w utrzymaniu czystości.Polecam jeśli się raz spróbuje to nie będzie się można rozstać bez kubka.Moja mama była zaskoczona jaki to nowy wynalazek a ja mogę się pochwalić ,że dostałam od LOVI.

2014-03-27 10:37

Emi w końcu zaprzyjaźniła się z tym kubeczkiem:)Na jakiś czas musiałam go schować,gdyż średnio szło jej picie z niego.Uwielbiała kubki z rurką ,których niestety brakuje w ofercie Lovi,kubek Hot&cold,oraz treningowy Lovi.Ostatnio nalałam jej picie do kubka Lovi 360 i aż piszczała z radości że ma nowy kubek.Teraz super z niego pije,jak wcześniej robiła tylko pojedyncze łyczki tak teraz umie się porządnie z niego napić.Jak przewraca go do góry nogami nic nie kapie.Nie ma odruchu rzucania więc nic nam się jeszcze z niego nie wylało.Ostatnio byliśmy z wizytą u koleżanki i była zachwycona tym kubeczkiem i już na drugi dzień go zakupiła.Koleżanka Emilki uczy się aktualnie z niego korzystać:)