Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja STYCZNIOWA 2022

Data utworzenia : 2022-02-08 12:20 | Ostatni komentarz 2022-04-07 12:12

Redakcja LOVI

2384 Odsłony
132 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki styczniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI laktator elektryczny LOVI Prolactis 3D Soft z przełomowym lejkiem 3D:

 

Anabanana

aniaa1992

[email protected]

[email protected]

Kasia2739

MałaZołza

MamaEmmy

Mamą być

Oleksandrax3

Oliwejra

 

WYRÓŻNIENIE –– zestawy wkładek laktacyjnych DISCREET ELEGANCE:

 

Aniska

Cute.damnn

Fajerka

klaudia.sz

Magdzia146

Momika123

Monia. 92

myszka9220

[email protected]

Xxyyzz

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2022-02-10 19:47

Dziewczyny a komentowalyscie każdy dział i każdy wątek? Moze akurat te dwie osoby co nie kojarzycie udzielały się w innych wątkach niz wy. 

Ja się cieszę że się udało nowym osobom. Wiem że trzeba poświęcić trochę czasu by dostać nagrodę. 

 

Mała zołza widzialam właśnie ze jest wątek założony, więc może pojawia się w marcu 😁

2022-02-10 17:56

Za te moje żale to redakcja się odbije. Ale no jakoś ostatnio chyba hormony dały się we znaki, im większy wiek ciąży tym jestem bardziej nerwowa, wszystko mnie drażni, nie mam na nic siły,przydałby się jakiś odpoczynek od obowiązków.

2022-02-10 17:52

Lena 3 mam kciuki żeby tym razem się udało wygrać :) oliwejra w sumie jak tak patrze to też nie kojarzę dwóch nicków.

2022-02-10 17:16

No nic trudno. Wydawało mi się, że dużo czasu poświęciłam ale jak wchodzę na wasze profile to widzę że to było za mało. Osoby które otrzymały laktator do testowania, naprawdę w ciągu miesiąca dodały o wiele więcej postów ode mnie.  Po prostu nie miałam szczęścia w tym miesiącu i nie tak łatwo go zdobyć.  Oliwejra cieszę się że się udało, że ci się przyda to samo MamaEmmy. Tylko zabolało mnie to że niektóre osoby dostały go do testowania któryś raz z kolei (nic do tych osób nie mam). mam wrażenie że chodzi o ilość postów , komentarzy.

2022-02-10 16:25

Ja też pierwszy miesiąc się udzielam na forum ale wiem, że dużo czasu poświęciłam na pisanie tu bo bardzo zależało mi na tym laktatorze a mimo to do samego końca nie wiedziałam czy wygram. Na szczęście się udało :) Dużo pisałam w tym miesiącu a mimo to dwóch osób z głównych wygranych nawet nie kojarzę 

2022-02-10 16:12

Lena ja udzielam się dopiero pierwszy miesiąc i na laktator się załapałam . Starałam się udzielać rad i jednocześnie troche popisać z dziewczynami:) po Twojej wypowiedzi troche mam mieszane uczucie co do próbowania bycia testerem ja jestem tu po to żeby mieć możliwość sama potestowac to co uda mi się wygrać i jednocześnie powspierać się nawzajem z dziewczynami ...

2022-02-10 14:40

No nie gadaj Ewcia ;D wczoraj napisalam gdzies na forum post ze te kubeczki mi sie bardzo podobaja ;) hahaha dobre ;)

 

Lenka nie wiem jak sa oceniane posty ale tak jak pisze Mazia w tym miesiacu sporo uzytkownikow nieco ustapilo miejsca nowym w pisaniu i komentowaniu aby mialy wieksza szanse z testowaniu i faktycznie sporo osob sie zakwalifikowalo. 

 

2022-02-10 08:59

lena, ale z tego co widzę po liście laureatek, to właśnie jest dużo nowych użytkowniczek, udzielających się kilka miesięcy, a nawet krócej, które nie miały szansy jeszcze testować tego laktatora. Poza tym rozmawiałam kiedyś przez telefon z panią z Canpolu (wiadomo, że Lovi i Canpol to ta sama firma), bo było kiedyś zamieszanie z nagrodami i ona powiedziała, że nie patrzą, czy ktoś ma już jaką rzecz czy nie, tylko jeżeli uznają, że zasługujesz na nagrodę, to ją dają. Nie patrzą na to, czy ktoś jest w ciąży czy kp, bo to jest rzecz nie do zweryfikowania. 

Niestety, też kiedyś zostałam pominięta na forum Canpol, chociaż byłam bardzo aktywna. Zamiast mnie nagrody dostały dwie osoby, których nie było widać na forum od kilku miesięcy. No, bywa, co zrobić :)