Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja STYCZNIOWA 2022

Data utworzenia : 2022-02-08 12:20 | Ostatni komentarz 2022-04-07 12:12

Redakcja LOVI

2378 Odsłony
132 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki styczniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI laktator elektryczny LOVI Prolactis 3D Soft z przełomowym lejkiem 3D:

 

Anabanana

aniaa1992

[email protected]

[email protected]

Kasia2739

MałaZołza

MamaEmmy

Mamą być

Oleksandrax3

Oliwejra

 

WYRÓŻNIENIE –– zestawy wkładek laktacyjnych DISCREET ELEGANCE:

 

Aniska

Cute.damnn

Fajerka

klaudia.sz

Magdzia146

Momika123

Monia. 92

myszka9220

[email protected]

Xxyyzz

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2022-02-09 15:08

Lena nic straconego próbuj w tym miesiącu na pewno Ci się uda :)

2022-02-09 13:19

A no właśnie nigdy nic nie wiadomo, ale przykro mi dlatego że się starałam, bo gdybym się nie starała to co innego. A już chyba bardziej starać się nie jestem w stanie i poświęcać czas przy trójce dzieci. Po prostu laktator z lovi nie jest mi pisany.

2022-02-09 13:19

to mlody ma szczecie, nie ja :D wszystko co dostaje to dla niego :D:D

2022-02-09 13:13

Mamąbyć super, że Ci się udało ! pamiętam, że kiedyś pisałaś , że fajnie by było wygrać i trzymam kciuki ogromnie by Tobie przydał się jak najszybciej <3 

Anabanana haha Ty to  masz najwidoczniej szczęście :D 

2022-02-09 12:42

Dokładnie tak macie rację Oni patrzą na to w różny sposób Ja w sumie w tym miesiącu kompletnie nie spodziewałam się wygranej Bo przyznam szczerze że bywałam na forum ale nie na tyle często jak w innych miesiącach troszkę odpuściłam a jednak mimo wszystko się udało czasem bywa tak że im więcej komentarzy tym lepiej a czasem po prostu patrzą na treść komentarza I tak naprawdę nie trzeba napisać ich dużo żeby się udało to naprawdę bywa różnie i ciężko wycyrklować

2022-02-09 12:40

redakcja, wy to zawsze mi humor poprawicie ! :) czlowiek nie liczy na nic, a tu beng! :D dziekowa!

2022-02-09 11:03

Gratulacje dziewczynom. Dla nas w tym miesiącu niestety nic...

2022-02-09 10:30

Lena laktatory są często więc spokojnie pewnie się uda. Teraz i tak widzę było bardzo łatwo dostać laktator. Osoby, które zawsze są bardzo aktywne się poddały by właśnie nowe osoby miały szanse. Sama nie pisałam bo laktator już mam ,a niech ktoś go otrzyma kto potrzebuje .

 

Widzę ,że szalu na forum nie było,więc teraz to był pikuś go otrzymać jak ktoś się postarał. Choć osób było mnóstwo ,ale porównując poprzednie miesiące gdy on był do testów to teraz był spokój na forum