Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja STYCZNIOWA 2022

Data utworzenia : 2022-02-08 12:20 | Ostatni komentarz 2022-04-07 12:12

Redakcja LOVI

2390 Odsłony
132 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki styczniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI laktator elektryczny LOVI Prolactis 3D Soft z przełomowym lejkiem 3D:

 

Anabanana

aniaa1992

[email protected]

[email protected]

Kasia2739

MałaZołza

MamaEmmy

Mamą być

Oleksandrax3

Oliwejra

 

WYRÓŻNIENIE –– zestawy wkładek laktacyjnych DISCREET ELEGANCE:

 

Aniska

Cute.damnn

Fajerka

klaudia.sz

Magdzia146

Momika123

Monia. 92

myszka9220

[email protected]

Xxyyzz

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2022-02-13 18:22

Do nas też już doszedł jestem jutro wracam z morza i będziemy testować 🙂

2022-02-13 07:02

Fajerka co ty mowisz?

2022-02-12 18:00

Do mnie wczoraj trafił laktator i jest cudny, w weekend będę go testować i już się doczekać nie mogę :) 

2022-02-12 13:22

Nie wiem na jakiej zasadzie są wybierane dziewczyny,ale myślę,że raz się komuś może udać,a kolejny raz nie i mówi się trudno. Trzeba to wziąć na klatę i już . 

Ja w tamtym miesięcu udzielałam się również pierwszy raz,a udało mi się wygrać nagrodę główną 

2022-02-12 13:02

Co do tego miesięcznej listy, to ja akurat wszystkie użytkowniczki kojarzę, jedne mniej, a drugie bardziej. A mnie samej w styczniu było mniej, bo też nie chciałam tego laktatora. Wygrałam wkładki, które już są w dobrych rękach koleżanki :)

Redakcja na pewno stara się przyznawać nagrody sprawiedliwie i wybierać najbardziej pomocne użytkowniczki. Ale muszę przyznać, że czasem bywałam zdziwiona, że na liście laureatek była osoba, która podbiła sobie liczniki komentarzami w stylu: "A u mnie to tak nie było" albo "Nigdy nic nie wiadomo" pod każdym wątkiem i potem dostawała nagrodę, a ktoś kto zostawiał merytoryczne komentarze był zupełnie pominięty.

2022-02-12 12:23

Jak któraś by chciała taki laktator, to właśnie wjechały nowe i nieużywane na Vinted :D

2022-02-12 10:39

Dziewczyny, po prostu bądźmy dalej na forum i bądźmy pomocne na tyle ile pozwala nam czas przy dzieciakach. Liczy się chyba doświadczenie no i na pewno ilość konentarzy. No i nie bądźmy zazdrosne, dziewczyny forumowicze od dawna są już zawodowo rozeznane w kwestiach omawianych na forum.  Powodzenia!

2022-02-11 21:00

Wiecie co ja nie byłam w styczniu aktywna , ale z tego co widzę to wszystkie osoby co dostały laktator teraz gdzieś w komentarzach się pojawiły. Widzę, że komentowały bo ich komentarze gdzieś tam widzę w wątkach, w których nie ma nowych komentarzy 

Fajnie, że już macie swoje nagrody :)