Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja STYCZNIOWA 2022

Data utworzenia : 2022-02-08 12:20 | Ostatni komentarz 2022-04-07 12:12

Redakcja LOVI

2310 Odsłony
132 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki styczniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI laktator elektryczny LOVI Prolactis 3D Soft z przełomowym lejkiem 3D:

 

Anabanana

aniaa1992

[email protected]

[email protected]

Kasia2739

MałaZołza

MamaEmmy

Mamą być

Oleksandrax3

Oliwejra

 

WYRÓŻNIENIE –– zestawy wkładek laktacyjnych DISCREET ELEGANCE:

 

Aniska

Cute.damnn

Fajerka

klaudia.sz

Magdzia146

Momika123

Monia. 92

myszka9220

[email protected]

Xxyyzz

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2022-02-10 08:07

Eh, Mała zołza no właśnie ty dostajesz jak sama piszesz już  drugi czy trzeci którego ty nie testujesz tylko przekazujesz komuś innemu. Gdyby redakcja czytała te komentarze to by widziała kto kp, kto będzie rodzić itp i dałaby szansę innym. A mnie chodzi o to, że nawet wyróżnienia nie dostałam. Skoro mały ruch a ja wiem że się udzielałam. Bo nie wierzę że w moich komentarzach nie było nic pomocnego.  Byc może akurat tego dnia co redakcja wzięła pod uwagę ja się nie udzielałam, albo nie komentowałam wybranego posta. Ale to nie pierwszy raz kiedy redakcja przyznaje te same nagrody tym samym osobom. Dlatego reszta szybko rezygnuje.

2022-02-10 00:41

Bardzo dziękuję za nagrodę główną. Mogłabym napisać to samo co Anabanana. Ograniczyłam pisanie, więc nie spodziewałam się żadnej nagrody zwłaszcza, że było sporo osób nowych, choć tak jak Mazia zauważyła wcale aż takiej aktywności ogólnej nie było.

 

Mimo wszystko się cieszę i na pewno laktator przekażę w dobre ręce koleżanki po wcześniejszym szczegółowym opisaniu :) już ją poinformowałam i mam zgodę go przetestować "na sucho", a ona da opinię z używania. Poprzednim razem gdy wygrałam ten model, jeszcze w dniu otrzymania paczki poszedł do przyjaciółki i wiem, że jest z niego bardzo zadowolona :)

 

Także dziewczyny gratuluję, na pewno sprawdzi się Wam świetnie :)

 

Co do wyboru osób to nie wiem na jakiej dokładnie zasadzie ale jest napisane, że są wybierane pomocne osoby, więc może czasem mniej postów a konkretne z radami są wyżej oceniane niż duża aktywność, nie mam pojęcia.

 

A teraz takie spekulacje :D pojawił się post odnośnie opinii o kubku easy switch, czyżby był dostępny w kolejnym testowaniu? :)

2022-02-09 23:20

Faktycznie nie zauważyłam nawet 😂😂

2022-02-09 20:14

Aniska, nic dziwnego, skoro lista jest według alfabetu😁

2022-02-09 19:23

Gratulacje dziewczyny! Super sprzęt na bank będziecie zadowolone 🙂

2022-02-09 18:11

Eh już się nie staram, podgrzewacz już kiedyś wygrałam więc co będzie.

2022-02-09 18:08

super ze wam sie dziewczyny udało;) 

Anabana i to na 1 miejscu jestes ;) 

2022-02-09 16:52

maziulek masz rację, ja też się nie udzielałam jakoś dużo na forum by dać szanse innym 

Lena nie ma co się załamywać, może następnym razem się uda;D

 

mamąbyć super, że ci się udało:D

Anabanana bo to tak jest jak sie nie spodziewasz to bang i jest:D