Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja STYCZNIOWA 2022

Data utworzenia : 2022-02-08 12:20 | Ostatni komentarz 2022-04-07 12:12

Redakcja LOVI

2389 Odsłony
132 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki styczniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI laktator elektryczny LOVI Prolactis 3D Soft z przełomowym lejkiem 3D:

 

Anabanana

aniaa1992

[email protected]

[email protected]

Kasia2739

MałaZołza

MamaEmmy

Mamą być

Oleksandrax3

Oliwejra

 

WYRÓŻNIENIE –– zestawy wkładek laktacyjnych DISCREET ELEGANCE:

 

Aniska

Cute.damnn

Fajerka

klaudia.sz

Magdzia146

Momika123

Monia. 92

myszka9220

[email protected]

Xxyyzz

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2022-02-18 08:21 | Post edytowany:2022-02-18 08:39

MałaZołza, tak w przypadku Canpola to bardziej widać, że ktoś z testów sprzedaje. Taka była walka o torby w październiku, a potem kilka zupełnie nowych toreb można było znaleźć na Vinted. 

A tych ogłoszeń z nowymi Laktatorami z Lovi już nie ma, więc albo zostały sprzedane, albo ktoś usunął. Były przynajmniej 2 takie.

 

Niestety, często zbaczamy z głównego wątku i jest w kilku wątkach rozmowa na ten sam temat... Rozmowa o psach jest w kilku miejscach, sama w tym uczestniczę niestety.:)

2022-02-17 23:20

Fajerka widziałam dwa ogłoszenia i u jednej osoby to jest już drugie z tym laktatorem, a zdjęcie inne :P Już chciałam pisać, że może odświeżyła ale mam wątpliwości :P

Najlepiej to z canpolem u jednej osoby, w dzień odbioru paczki wszystko na vinted :D

 

Maziulek właśnie mi się też wydawało, że jestem bardzo rzadko jak na mnie i na to forum a się dostałam. Widać ogólnie nie było jednak tak sporego ruchu jak zawsze.

 

MamaEmmy no to racja. Mnie to też zawsze bardzo denerwowało, już się przyzwyczaiłam i sama tak piszę ale jest to irytujące. Tymbardziej, że czasem powielamy te same rzeczy w kilku wątkach a wątek o pogaduchach umarł śmiercią naturalną i już się tam nikt nie odzywa.

Ale nie ma tu moderatora, musiałybyśmy się same wzajemnie upominać i pewnie z czasem byśmy się przyzwyczaiły aby tak nie "zaśmiecać".

Nowa osoba może mieć ciężko tu znaleźć odpowiedź nawet jak zada nowe pytanie w odpowiednim wątku to zanim na 2 dzień zajrzy na odpowiedź to się zniechęci bo będzie musiała przeszukać strony.

2022-02-16 09:59

Niestety tak to jest, że wątek schodzi z tematu bardzo często:p

2022-02-15 16:23

Kasia masz racje nawet kiedys czesciej siebie upominalismy o to aby przenosic różne tematy w inne watki 

2022-02-15 15:43

tak juz jest na większości watkow 

dawno zboczylysmy z tematów :D

2022-02-15 13:38

Fajerka z tym nabijaniem ilości komentarzy pewnie masz racje.  Mnie denerwuje troche to ze  będą swierzą mama szukam informacji pod tematami a tam rozmowy o "dupie Maryny" od tego jest zakładka pogaduchy ... wiem ze czasem sie zejdziexz tematu ale to wątek poboczny powinien być już ciągnięty w pogaduchach.

2022-02-14 19:03

Idziemka dokładnie 😊 

ja w sumie w ogóle tu nie bywałam odpuściłam zupełnie jakie kolwiek się udzielanie by inni mogli zdobyć laktator. Raz pamiętam troche się udzielałam porównując z poprzednimi miesiącami byłam raz na kiedyś i latator wygrałam, także teraz stwierdziłam ,że nic nie pisze 

2022-02-14 13:20

Ja tutaj na prawdę w styczniu byłam tylko przez chwilę, więc nie mogę obiektywnie tego ocenić... ale dziewczyny nie ma też co się denerwować raz się wygrywa raz nie , tak to jest w zyciu:)