Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja STYCZNIOWA 2022

Data utworzenia : 2022-02-08 12:20 | Ostatni komentarz 2022-04-07 12:12

Redakcja LOVI

2388 Odsłony
132 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki styczniowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI laktator elektryczny LOVI Prolactis 3D Soft z przełomowym lejkiem 3D:

 

Anabanana

aniaa1992

[email protected]

[email protected]

Kasia2739

MałaZołza

MamaEmmy

Mamą być

Oleksandrax3

Oliwejra

 

WYRÓŻNIENIE –– zestawy wkładek laktacyjnych DISCREET ELEGANCE:

 

Aniska

Cute.damnn

Fajerka

klaudia.sz

Magdzia146

Momika123

Monia. 92

myszka9220

[email protected]

Xxyyzz

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2022-02-21 12:44

No właśnie tylko no nie da się tego zapewne zrobić inaczej. 

Ja jakbym dostała smoczki czy butelki to bym była szczęśliwa tego nigdy nie za dużo. 

Ja korzystam z 5 butelek na raz także jak się zużyją muszę kupować nowe. 

 

Ja wygrałam torbę z babyono ale nie jest mi potrzebna jednak nie zdecydowalam się na sprzedać tylko włożyłam do szafy no i leży 

2022-02-21 12:39

Dawno w ten watek nie zagladalam ale faktycznie kiedys jak pisalyscie o tym to zerknelam na inne ogloszenia sprzedajacych i fakt byly tak jak by nagrody bo byly produkty canpola i lovi, widac komus nie potrzebne ;/ szkoda bo sa osoby ktore by skorzystaly z czegos tam a im sie nie uda i potem to trafia na sprzedaz o ile tak jest faktycznie.

Torba canppla super wiec tez sie dziwie ze ktos wystawil jak dla mnie wszystko co dostaje do testow jest mega wykorzystywane ;) smoczki butelki, laktator moze nie az tak jak butle czy skoczusie ale byl akurat w tym momencie gdzie najbardziej byl mi potrzebny.

Wkladki laktacyjne to wszystko sie korzysta z tego ;) torebki na mleko fakt zostalo mi troche ;( ale wykorzystam do przechowania musu;)

Kiedys byl laktator do wygrania nie udzielalam sie aby dac szanse innym ba.. widze ze dziewczyny robia tak samo ;)  daja szanse nowym osobom.

 

Chyba wiekszy byłby wstyd jak by jako kupujacy odezwało sie Lovi czy Canpol;D 

2022-02-20 22:12

Monia i dobrze myślałaś. Dlatego też tu pisałam, że mnie było mniej, pewnie przeoczyłaś.

 

Ja tam nie wiem kto ile komentarzy pisze w ciągu danego miesiąca i nawet nie wiem jak to sprawdzić. Ale według mnie nie tylko o ilość chodzi ale o pomoc głównie.

 

Kasia to jest torba Classis z Canpol, rewelacyjna! Ja ją zabieram na wszystkie wyjścia z dziećmi do znajomych czy do lekarza i super się sprawdza, bardzo dużo pomieści.

2022-02-20 09:07

Hehe no ja tam zawsze dodaje jeśli widzę że wątek jest powielony tam gdzie trzeba oczywiście. 

 

No Ewcia ja też się zdziwiłam że dostałaś nagrodę główną, bo mówiłaś że masz laktator i myślałam że na kolejnym już Ci nie zależy. 

Jeśli chodzi o sprzedanie rzeczy na vinted czy olx no to widać że ktoś dostaje nagrodę i zaraz ją opyla na tyego typu rzeczach. 

Ok my możemy sobie myśleć o ta i ta jest taka bo dodala coś na vinted co wygrała. Ale co? to jej decyzja prawda i to, że my sobie będziemy że tak powiem marudzić nic tego nie zmieni. 

Mi też się czasem zdarzy ze napisze załóżmy 400 komenatrzy a nie dostanę nagrody głównej a osoba która napisze 100 dostanie. Nie ma reguły. 

Jeśli w tym miesiącu by mi się udało wygrać butelki to super, podgrzewacz już mam także, mi nie zależy :) 

Niestety ten miesiąc był dla mnie dość trudny, dlatego też mnie tu nie ma 

2022-02-19 17:18

Muszę obczaić ta torbe bo ja przy wózku nie mam 

ze smiki chyba kupiłam taki organizer na pocie telefon takie to male 

małe torby nie mam bo córka na dole jedna a druga u góry podwójny wozek

2022-02-19 11:16

Biznes się robi widzę z tych wygranych ale szkoda, lepiej żeby nagradzali uczciwie w każdym kolejnym miesiącu.

2022-02-18 09:39

Fajerka to się dziwię, bo akurat te torby to są super i sama z niej korzystam, bo moja wózkowa była bardzo mała i nic bym w niej nie zmieściła...

 

Tak schodzą te wątki na drugi plan, ale nie da się tego pilnować tak bardzo rygorystytcznie, bo od słowa do słowa i wątek schodzi niestety.

2022-02-18 09:21

Jak my wszyscy 😂

czasami coś mi wpadnie do głowy i chce napisać i nie mam pojecia w którym wątku to było 😅