Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja MAJOWA 2019

Data utworzenia : 2019-06-06 10:24 | Ostatni komentarz 2019-06-22 13:26

Redakcja LOVI

2994 Odsłony
109 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki MAJOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!


NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestaw akcesoriów z kolekcji Indian Summer otrzymują:


AgataS1990
Agnieszka -1989
Aisa94
emmkao
Magicznypazur
Mama_Gratki
pati1990
paulina.leszczynska
Pcheła
Zamarancza

WYRÓŻNIENIE – Kubek niekapek Junior Indian Summer otrzymują:


A.Bakowska
aneta7734
dziubus2016
JustaMama
Kasiaa95
m.kuki
mamameg
moniczka7896
wasz.ka
Weronika.Cz 


Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!


Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja LOVI

2019-06-10 21:43

Zgadzam się dziewczyny! Mi również ciężko odszukać coś na forum, nawet jak chcę wrócić do konkretnego wątku i szukam przez lupkę to bardzo dużo wysiłku kosztuje przewertowanie często kilkudziesięciu stron z wyszukiwanym hasłem. A nie raz zanim znajdę dany wątek to zatrzymam się na wielu innych wątkach, że sama zapomnę czego szukałam.... i te powiadomienia na email:(

2019-06-10 15:34

Dokładnie tak. I szczerze mówiąc bardzo brakuje mi j opcji, żeby wątki z nowymi postami wskakiwały na początek. Też mam swoje ulubione wątki, albo jakieś tematy, które kojarzę że były już poruszane, chętnie wróciłabym do nich, odświeżyła je i dodała swoje nowe spostrzeżenia na dany temat a tu nawet jeśli odszukam ten wątek to przez to że przeskoczy on na początek to istnieje małe prawdopodobieństwo, że ktokolwiek zobaczy i przeczyta mój wpis. A nie zawsze celowe jest w takiej sytuacji utworzenie nowego wątku, zwłaszcza jeśli szczególnie ważna jest kontynuacja (żeby np. nowe osoby nie powielały wpisów które już się pojawiły w danym wątku, wystarczyłoby prześledzić go od początku i ew dodać nowy komentarz).

2019-06-10 13:32

Agnieszka dokładnie nawet jeśli cały czas śledzi się forum, bardzo ciężko jest zobaczyć nowe komentarze w dalszych wątkach. A raczej nikt nie jest w stanie wszystkiego przeglądać strona po stronie

2019-06-10 12:45

Uważam, że przy obecnej funkcjonalności forum nie jesteśmy w 100 % w stanie śledzić aktywności wszystkich użytkowników, np. na liście nagrodzonych zauwazylam dziubus, której nie widziałam już dłuższy czas, ale wiem, że zawsze kiedy się pojawia wypowiada się w swoim wątku o nałogu ze słodyczami , musiałam przerzucić 15 stron w swoich ulubionych wątkach a mam ich sporo zaznaczonych by się dokopać do owego wątku i faktycznie dziubus w maju się tam udzielała, być może gdzieś jeszcze, ale zważając na to, że mi się w ogóle nie wyświetliło, że był tam Nowy komentarz to, żeby to zweryfikować musiałabym każdy wątek po kolei otwierać by zobaczyć czy jest tam Nowy komentarz i nikt raczej nie jest w stanie tego zweryfikować, co innego Redakcja bo ona widzi wszystko.

2019-06-08 17:04

Mama Meg zgadzam się z Zamarancza A apropo zaskoczenia pewnie też o mnie piszesz to ja komentowalam wątki co do nagrody coz zawsze zaskoczenie bo nigdy nie wiadomo czy będzie się wybranym czy nie taka jest prawda A ilość może komentarzy nie jest duża ale tu nie chodzi o ilość ale jakość komentarzy i ocenia to redakcja. Co do mamy która obecna nie jest to nie wiem czy nir jest ciężko stwierdzić niekoniecznie jest tak jak myślisz redakcja widzi wszystko ma swoje sposoby A my bysmy musialy każdy wątek otworzyć w każdym dziale i zobaczyć czy nie ma nowych komentarzy tzn z maja bo stary wątek nie znaczy że nie jest odświeżony o odpowiedź która tez może być pomocna i z sensem. A co do forum że wątki nie przeskakuja to problem redakcha powiedziala jasno ze poprawki będą ale nie wiadomo kiedy .

2019-06-08 14:07

mamameg w obecnej chwili, aby uzyskać odpowiedź lepiej jest ponowić watek, bo pojawia się on jako pierwszy w dziale i od razu dziewczyny odpowiedzą. Tak naprawdę mnie nie chce sie szukać po kilka stron sprawdzając, czy gdzieś nie ma nowego komentarza i tak ma większość z nas. Zrobi się większy burdel, bo wątki będą powielane, ale póki forum nie zacznie działać tak jak kiedyś to raczej każdy będzie zakładał takie same wątki, aby uzyskać odpowiedź na pytanie.

2019-06-08 10:57

Uważa że redakcja właściwie ocenia wypowiedzi. I nie każdy musi posiadać wiedzę książkowa żeby być na tym forum i nie muszą być udzielane same obszerne wypowiedzi

2019-06-07 22:13

A co do nagradzania z pewnością Lovi ma jakiś swój sposób na wyłanianie laureatów, czy sprawiedliwy? Wierzę, że tak, choć nie mnie to oceniać? także wszystkim gratuluję i serdecznie dziękuję, letnia pogoda w pełni to i pić się chce, więc kubek z pewnością się przyda?