Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja MAJOWA 2019

Data utworzenia : 2019-06-06 10:24 | Ostatni komentarz 2019-06-22 13:26

Redakcja LOVI

3014 Odsłony
109 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki MAJOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!


NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestaw akcesoriów z kolekcji Indian Summer otrzymują:


AgataS1990
Agnieszka -1989
Aisa94
emmkao
Magicznypazur
Mama_Gratki
pati1990
paulina.leszczynska
Pcheła
Zamarancza

WYRÓŻNIENIE – Kubek niekapek Junior Indian Summer otrzymują:


A.Bakowska
aneta7734
dziubus2016
JustaMama
Kasiaa95
m.kuki
mamameg
moniczka7896
wasz.ka
Weronika.Cz 


Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!


Pozdrawiamy serdecznie,
Redakcja LOVI

2019-06-12 01:16

Droga redakcjo dziękujemy za odpowiedź. Spokojnie będziemy czekać na zmiany. Wiadomo że czasami łatwiej coś zrobić od nowa niż poprawić szczególnie w systemie. Dla mnie, jak kiedyś zresztą wspominałam grafika strony jest super

2019-06-11 23:56

Redakcjo super na moja cierpliwość też możecie liczyć wiem że kody oprogramowania strony nie są takie proste i zmieniając jedna rzecz często trzeba większą część kodu przebudować A to nie lada wyzwanie. Staram się poruszać tutaj sprawnie grafika jest super ale tak jak pisaliśmy najbardziej brakuje opcji kilku przeskakiwanie wątków skomentowanych do góry edycji A także brakuje mi opcji zapisania zalogowania się bo tak muszę się często logować kiedyś można było zapisać zalogowanie czy jakoś tak że nie wylogowywalo mnie dla mnie to było ułatwienie również:)

2019-06-11 13:00

https://lovi.pl/forum/15/5170 tu link do Wątku ogólnego o którym pisałyśmy, sama miałam problem dotrzeć do niego ;)

2019-06-11 12:56

Redakcjo, dziękujemy za odpowiedź. Wiemy i rozumiemy, że to wszystko nie jest łatwe i szybkie, najważniejsze, że Redakcja czyta nasze wypowiedzi i 'prośby' i stara się to wszystko usprawnić. Pcheła, racja, może rzeczywiście w Wątku ogólnym możemy wrzucać wszystko (jak nazwa wskazuje jest to 'wątek ogólny'), wówczas jeśli będziemy o tym wiedzieć to każda z nas tam zerknie i będziemy bardziej na bieżąco :)

Konto usunięte

2019-06-11 10:56

Redakcjo - brawo! :) Aż brakuje opcji: "lubię to" ;) Osobiście wiem, że przebudowa systemu to nie takie chop siup, więc na moją cierpliwość możecie liczyć :)

2019-06-11 10:47

Kochane Mamy, pracujemy nad zmianami! Wątki będą przeskakiwały na początek, ale to wymaga "przebudowy" systemu, dlatego tyle trwa. Wybór Wygranych to nie lada zadanie, ale uwierzcie, że robimy to rzetelnie. Choć forum nie działa idealnie, Redakcja jako administrator ma swoje metody systemowe i widzi więcej :-) Dziękujemy, że jesteście i mimo trudności udzielacie się na Forum

Konto usunięte

2019-06-11 08:33

Wszystkie macie rację. Takie ustawienia forum bardzo utrudniają aktywność i poruszanie się. Ale redakcja o tym już wie i napisała, że coś z tym zrobią. Musimy uzbroić się w cierpliwość :) jak rozwiązać tę sytuację, aby nie powielać wątków? Można w temacie ogólnym w pogaduchach napisać, że prosicie o odpowiedź w wątku i podać link :) Już kilka osób tak zrobiło :) Wątek ogólny jest totalnym spamem, więc tam nikt o to się nie będzie denerwował, a stałe użytkowniczki forum zobaczą, że jakiś temat jest odnowiony lub jest nowy/ważny i postarają się pomóc :) Co Wy na takie rozwiązanie? :)

2019-06-11 08:01

Miejmy nadzieję, że jeszcze trochę cierpliwości i wszystko pomału unormuje się, a nasze prośby o 'ulepszenie' forum zostaną spełnione :)