Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LISTOPADOWA 2022

Data utworzenia : 2022-12-09 11:15 | Ostatni komentarz 2023-06-10 18:43

Redakcja LOVI

2197 Odsłony
129 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki listopadowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI: laktator elektryczny Expert 3D otrzymują:

 

[email protected]

ll!a

magnolijam32

Mama Julka

Mamadokwadratu

maminkandzinka

Mamusiadwochchlopcow

Nelia

olaleksandra94

schwarzsie

 

WYRÓŻNIENIE: wkładki laktacyjne i torebki do przechowywania pokarmu otrzymują :

 

anaaa536

Aniss

halmanowa

ila212

Jpy

malgorzata.mama

MamaZosii32123

Pacia

Pigulska

Valentina23

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-01-09 13:55

Justyś, ja myślę że śmiało możesz próbować takie przetwory :) ewentualnie stopniowo wprowadzaj do diety, a jeśli dziecku nic się nie dzieje to smacznego :) 

2023-01-08 23:29

Ja dokupiłam latem krzaków poziomek bo chyba jako jedyne owocują całe lato do przymrozków;)

2023-01-08 21:27

MałaZołza na pewno urośnie, u nas też miało nic nie być, bo nie wschodziło, a jak posiałyśmy drugi raz to wzeszło to pierwsze i drugie:p

rukola się sama rozsiała i jak starą wyciełyśmy to młoda wzeszła:D

2023-01-08 13:58

MałaZołza - a czemu miałoby nie urosnąć, daj spokój. Ja na ogrodnictwie się nie znam kompletnie, a miałam w tym roku wysyp poziomek na balkonie :D 

2023-01-08 12:45

tak one są z chilii z czosnkiem i dużo dość cukru, a wody ma nie ma wcale . Są takie słodko ostre 

2023-01-07 14:44

Ja w tym roku narobiłam ogorkow różnego rodzaju, grzybow i papryki a nie jem bo nie wiem czy mogę karmiąc piersią hm.. patrzę tylko jak mąż je ;)

2023-01-07 12:58

Krokodylki to takie ogórki pokrojone w słupki? Mama coś takiego porobiła, chyba właśnie też z chilli i dobre są. A jedne ma krojone w plastry, też jakieś ostrzejsze i mąż się zachwyca, że smakują jak te podawane w hamburgerach z fast fooda.

 

Halmanowa musiałabym spróbować w końcu. Ja się najbardziej boję, że mi słoiki nie chwycą :P A ogórki to kiedyś teściowa powiedziała, że nie umie ukisić i zawsze ma niedobre i chyba mi to w głowie utkwiło. U mnie zawsze mama robi wszystko, a mieszkamy razem, więc ja jej tylko coś dosypię, dorzucę przypraw do słoików a ona robi całą resztę.

 

W tym roku może coś już na swojej działce posadzę na próbę, to będę musiała to potem jakoś przerobić :) O ile urośnie... :P

2023-01-06 20:43

Krokodylki uwielbiam, a mój mąż tylko to chce abym robiła jak są ogórki