Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LISTOPADOWA 2022

Data utworzenia : 2022-12-09 11:15 | Ostatni komentarz 2023-06-10 18:43

Redakcja LOVI

2199 Odsłony
129 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki listopadowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI: laktator elektryczny Expert 3D otrzymują:

 

[email protected]

ll!a

magnolijam32

Mama Julka

Mamadokwadratu

maminkandzinka

Mamusiadwochchlopcow

Nelia

olaleksandra94

schwarzsie

 

WYRÓŻNIENIE: wkładki laktacyjne i torebki do przechowywania pokarmu otrzymują :

 

anaaa536

Aniss

halmanowa

ila212

Jpy

malgorzata.mama

MamaZosii32123

Pacia

Pigulska

Valentina23

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-01-03 21:29

my mamy zamrożone i kompociki 

2023-01-03 21:03

Ewcia no to fakt czasami z tymi truskawkami jest tak ze szybko znikaja ;) ale staram sie aby zawsze cos przymrozic na zime;) vo prawda zima jeszcze na dobre sie nie zaczela  a moje zapasy owocowe byly i nima;)

Zostalo wlasnie trochę truskawek w musie;D

2023-01-03 12:07

U nas też przetwory w słoikach są w piwnicy bo mamy sporą, więc jest na to miejsce. Jedynie jak wekuję zupy to w lodówce trzymam.

 

Anisss u nas nigdy nie starczy truskawek na jakiekolwiek przetwory :D Zaraz wszystko zjedzone prosto z krzaczka :D

2023-01-02 21:44

Aniss my weki właśnie trzymamy w piwnicy, żeby w kuchni miejsca nie zajmowało;p

2023-01-02 14:35

Ja mam maly zamrazalnik;/ wiec latem jak truskawek na dzialce jsst wiecej to miksuje i w woreczki wklewam;) kiedys do kostek lodu potem w pojemnik i zima do sheika czy nawet latem super pomysl nie  zajmuje dozo miejsca a i super sa jakp sos do makaronu czy do ciast ;) nie porownala bym tubki sklepowej do mrozonej truskawki z ogrodka;D w zyciu ;) nie moje truskawki inny zupelnie smak;) 

Vo do obiadkow fakt nie ma to jak swierze staram sie nie mrozic ale bigos tam juz swoje miejsce znalazl;) zawsze jakis ratunek dla potrawy;)

 

Co do wekow fajna opcja szczegolnie na owoce i salatki ale czasami tej jednej szafki brakuje na sloiki;/ zwlaszcza w bloku;/

 

2022-12-29 12:45

Też nie przepadam za mrożonym jedzeniem, no może wyjątkiem są frytki. No i mrożę chleb, gdy są sklepy pozamykane na święta.

2022-12-29 11:05

Wiecie co mi jakoś nie smakuje odmrożone jedzenie, ewntualnie bigos. A zupa już nie ma smaku, jak taka ugotowana dziś. Za to mąż często zamrozi chleb jak mamy dużo i później smakuje jak każdy inny i ja nawet nie wiem że był mrożony. Kilka razy też zamroziłam wędline żeby mieć dla młodej na kanapki do szkoły jakby mi kiedyś w lodówce zabrakło do śniadaniówki i też jej nie zjadała tylko samą bułkę z masłem.

2022-12-28 22:04

u nas tez w innych godzinach z paczkami kurier był przed świętami