Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LISTOPADOWA 2022

Data utworzenia : 2022-12-09 11:15 | Ostatni komentarz 2023-06-10 18:43

Redakcja LOVI

2152 Odsłony
129 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki listopadowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI: laktator elektryczny Expert 3D otrzymują:

 

[email protected]

ll!a

magnolijam32

Mama Julka

Mamadokwadratu

maminkandzinka

Mamusiadwochchlopcow

Nelia

olaleksandra94

schwarzsie

 

WYRÓŻNIENIE: wkładki laktacyjne i torebki do przechowywania pokarmu otrzymują :

 

anaaa536

Aniss

halmanowa

ila212

Jpy

malgorzata.mama

MamaZosii32123

Pacia

Pigulska

Valentina23

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-01-17 21:33

Zołza właśnie borówki powinno się sądzić parami , raz sobie posadziłam jedna a chwilę później zmarniała i uschła, natomiast maliny się ładnie rozrastają same :) chyba jeżyny też powinno się sadzic po 2 sadzonki

2023-01-17 14:41

trzymam kciuki żeby udało się namówić :)

2023-01-16 20:58

MałaZołza no własnie narazie się broni rękoma i nogami, ale myślę, że jak przyjdzie wiosna i będzie trochę widniej na dworze jak wróci z pracy to może da się namówić:p

2023-01-16 15:03

Fajnie mieć taki ogródek blisko domu. Marzy mi się w przyszłości kupić taką działeczkę żeby mieć na niej swoje warzywa. Póki co i tak nie mamy źle bo i rodzice i teściowie mieszkają w domach więc za domem mają posadzone warzywka to w lecie mamy świeże.

2023-01-16 14:54

Idziemka niech tatę namówi bo to może być super pomysł :)

 

Borówki to chyba parami trzeba sadzić? Coś się sadzi parami właśnie by urosło ale nigdy nie wiem co...czy borówki czy maliny?

2023-01-15 20:55

Olaleksandra a dlaczego się musisz ograniczać w jedzeniu wszystkiego?

 

MałaZołza ja widziałam właśnie jakieś filmiki w sieci, gdzie tak właśnie sadzili pomidora i później było masa tych małych sadzonek, więc może to działa. Ja nie wiem, bo zawsze kupujemy od cioci sadzonki selera, pora, pomidorków różnej maści,paprykę a marchew pietruszkę i rukole siejemy z nasion. tyle ze my bez foli, 

ale rodzice wymieniali okna i mama sobie wymyśliła by z nich zbudować ala szklarnie, i tam niektóre warzywa posadzić, ale tata nie bardzo zadowolony z tego pomysłu:D

2023-01-14 21:48

Jeżeli chodzi o borówkę to jak najbardziej może mieć w pierwszym roku owoce jednak dużo zależy jak zadbasz o podłoże.  U mnie najlepiej owocowała bluecrop. Posadziłam kilka odmian żeby sprawdzić różnice w. Smaku i owocowaniu. Kiedy po posadzeniu zakwasilam glebę i przysypalam korą z sosny to pięknie zaowocowały. W zeszłym roku nic nie dałam to prawie nie było owoców. 

2023-01-14 21:41

My w tym roku też zrobimy mały ogorldek warzywny bo jesteśmy już u siebie to mamy miejsce na to, ja z pewnością chcę jeszcze posadzić borowke, ale nie wiem czy w pierwszym roku będzie miała owoce