Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LISTOPADOWA 2022

Data utworzenia : 2022-12-09 11:15 | Ostatni komentarz 2023-06-10 18:43

Redakcja LOVI

2148 Odsłony
129 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki listopadowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ LOVI: laktator elektryczny Expert 3D otrzymują:

 

[email protected]

ll!a

magnolijam32

Mama Julka

Mamadokwadratu

maminkandzinka

Mamusiadwochchlopcow

Nelia

olaleksandra94

schwarzsie

 

WYRÓŻNIENIE: wkładki laktacyjne i torebki do przechowywania pokarmu otrzymują :

 

anaaa536

Aniss

halmanowa

ila212

Jpy

malgorzata.mama

MamaZosii32123

Pacia

Pigulska

Valentina23

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2023-01-30 21:38

MałaZołza pewnie Ci podowiedzą jak będziesz kupować co kiedy i jak robić. 

2023-01-27 23:25

Kurcze tak zachwalacie te borówki, że kupię! :D moi uwielbiają to muszę spróbować posadzic 

 

Aniss pewnie tak trzeba właśnie robić, ja się totalnie nie znam. Mój tata się tym bardzo interesuje to prędzej on by mi podpowiedzial co kiedy i jak przycinać :D

2023-01-26 14:28

borówki amerykańskie pycha! chyba każde dziecko lubi i one sa takie bez problemowe do uprawy :D takie krzaczki lubie :D

2023-01-24 11:24

u nas też jeżyna to już duży krzak 

2023-01-19 14:07

Ewcia zapytam meza jak bedzie przycinal ;) hehe moze sie przyjmie kto wie;) u nas jerzyna tak sie wlasnie rozrasta ale maz robi szybkie ciecie zeby rosly wieksze owoce ;) i w sumie tak jest;) 

2023-01-18 20:31

Tak to prawda maliny to później nie można się pozbyć, bo te korzenie to w cały świat rosną. 

My borówek nie mamy, ale może posadzimy już na swojej działce, zobaczę, bo narazie mam co innego na głowie;P

2023-01-18 16:26

A tak, to z malinami mama mówiła że potem nie szło ich usunąć, tak się rozrastały korzenie.

 

Aniss haha poślij, może akurat :D 

 

Kurcze to jak Wam tak fajnie rosną borówki to też muszę namówić męża by posadził. Moi to potrafią zjeść ile widzą więc fajnie byłoby mieć swoje :)

2023-01-18 13:11

borówek mamy kilka krzaków jak pierwszy raz kupowaliśmy to ogrodnik nam mówił ze najlepiej kilka o różnych odmianach aby nie takie same;)

 w ubiegłym roku mieliśmy nawet całkiem fajne owoce na tych krzakach w tym roku maż chce dokupić;) bo mu mało;D 

jeżyne mamy jedną;) Ewcia wysłała bym ci patyk to byś sobie podsadziła ale czy to sie tak przyjmie to nie wiem;D  w każdym razie jedna w zupełnosci nam wystarcza jest wysyp owoców;) no i co najwazniejsze najlepsza bezkolcowa;)  a malin moze mamy za dużo bo 5 patyczków i nic sie nie dzieje;(