Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LIPCOWA 2021

Data utworzenia : 2021-08-04 09:43 | Ostatni komentarz 2021-09-03 11:18

Redakcja LOVI

2445 Odsłony
153 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki lipcowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ laktator Prolactis 3D Soft otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Beata1996

ewabrz

Klaudiamama

martyna0402

mazia1

Monia. 92

Natalia1234

 

WYRÓŻNIENIE –– Torebki do przechowywania pokarmu otrzymują:

 

Anita-1981

dwarazyH

ll!a

Magda_i_lena   

MagdalenaGie

Marthoolka

Nattalley

pati1990

Pplatyna

Zwaniola   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-08-05 06:36

Mm to nic strasznego. Poza tym jakby Ci zależało to byś sobie kupiła swój laktator :) 

Ja sobie kupiłam i nie czekałam na nic. 

 

Az strach wygrać coś w tym miesiącu... 

2021-08-05 03:38 | Post edytowany:2021-08-05 05:40

Hahaha dwarazyH na to wyglada;)

 aby laktacja tak się rozkręciła:)

 

Dziewczyny teraz na canpolu jest też jakis laktator do testów;) moze tam wam się uda.

 

2021-08-04 23:11

Ja nie ukrywam też miałam chrapkę na niego, szczególnie, że mogłabym ściągać pokarm na częste wycieczki poza domem. Teraz zostaje dalej dawać MM i tyle. Może na przyszłe dzieciątko kiedyś się uda. 

 

Anita, zaraz będziesz miała zapas woreczków na rok hahaha :D

2021-08-04 21:28

Dziekuje bardzo za wybranie mnie do przetestowania laktatora. Jeszcze zobacze czy podaruje siostrze ciotecznej czy zostawie sobie bo chce córkę nauczyć pić z butelki.

Pati jestem w szoku że Ciebie nie wybrali. Szkoda bo przy maluszku który za jakiś czas pojawi się na świecie by się przydał.

A co do testowania laktatorow przez te same osoby to az se sprawdziłam. I zauważyłam że powtarzają się osoby. Ale laktatory były ciągle inne w testach. W marcu - elektryczny laktator Expert, a w maju - Laktator elektryczny Expert 3D Pro. Teraz laktator Prolactis 3D Soft. Jednak macie rację tyle laktatorow jednej osobie nie potrzeba a przez to inni tracą szansę na przetestowanie. Ja tam w marcu i maju dostałam wyróżnienie dopiero teraz udało się dostać nagrodę główną 
 

2021-08-04 16:19

Niestety ja wręcz odwrotnie. 

No cóż każdy ma inne zdanie 

Mam nadzieję, że następnym razem się uda 

2021-08-04 15:57

Monia, uwierz, że jak na prawdę pisałam duże wypowiedzi, z wieloma merytorycznymi wskazówkami, to byłam wybierana, nawet jak było w miesiącu mało tych wypowiedzi. A bywało, że pisałam codziennie i to dużo, tylko takie krótkie porady i nie byłam wybierana. Teraz trochę inaczej to widzę, ale to ocena tylko subiektywna.

2021-08-04 15:10

Ja dostałam pierwszy raz laktator a do wyprawki kupiłam za swoje zarobione pieniądze bo też się nie dostałam do testów. 

Misiowa tutaj nie ma reguły. 

Spróbuj napisać tych 10 porad merytorycznych w tym miesiącu, mam nadzieję że Cie docenia i się uda Twoim sposobem :) 

 

Ja lubię tutaj spędzać czas także nie robię tego z przymusu a że dodatkowo dostanę coś do testów, moja córka ma z tego przyjemność :) 

Pozdrawiam 

 

2021-08-04 14:41

Monia ale ja na prawdę rozumiem jak to działa. Na forum już jestem kilka lat. Poprostu jak już coś testowałam to nie pisałam na siłę żeby jeszcze raz dostać się do testów dawałam możliwości innym. Tym bardziej że ten laktator był to wygrania 2 miesiące temu te same osoby testuja jaki w tym sens. ? Po co udzielać się codziennie i być nadgorliwym?