Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LIPCOWA 2021

Data utworzenia : 2021-08-04 09:43 | Ostatni komentarz 2021-09-03 11:18

Redakcja LOVI

2462 Odsłony
153 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki lipcowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ laktator Prolactis 3D Soft otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Beata1996

ewabrz

Klaudiamama

martyna0402

mazia1

Monia. 92

Natalia1234

 

WYRÓŻNIENIE –– Torebki do przechowywania pokarmu otrzymują:

 

Anita-1981

dwarazyH

ll!a

Magda_i_lena   

MagdalenaGie

Marthoolka

Nattalley

pati1990

Pplatyna

Zwaniola   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-08-08 11:59

Dziękuję za wygraną. Dużo jest teraz konkursów gdzie można wygrać laktator. Ostatnio widziałam na Instagramie na Lovi, w Nuku i chyba w Canpolu coś było. Więc próbujcie my już mamy więc nie biorę w nich udziału. Powiem wam szczerze ze nie powinno tak być że ktoś wygrywa a potem sprzedaje. Powinno to być jakoś weryfikowane i takie osoby powinny nie brać udziału w takich konkursach, albo Lovi powinno cos w regulaminie coś o tym napisać.

2021-08-08 11:53

wiecie co jest najgorsze, ze ludzie "zawodowo" biora udzial w takich konkursach.

ja wygralam sterylizator miesiac temu i wchodzilam szukac na olx podgrzewacza lovi do butelek patrze a tam kilka sterylizatorow z lovi nowych bez gwarancji jako wygrana w konkursie ;/ to samo z laktatorami ;/ strasznie slabe to jest.... po co odbierac szanse innym osobom skoro traktuje sie taka wygrana czysto zarobkowo ;/;/;/;/

2021-08-08 11:25

Monia niech walczą. Potrzebują to walczą. Ja nie potrzebuje dostałam się do testów to nie biorę udziału

2021-08-07 22:13

Trzeba śledzić na Instagramie Lovi i kontrola bo tam też często są konkursy

2021-08-07 19:38

Bo laktator jest fajny  i na wysokim poziomie dlatego biorą udział szkoda ze naszym dziewczynom się nie powiodło ale może uda im się w tym konkursie.

 

Ja na forum teraz jestem od marca wiec juz 2 raz jest laktator to wydaje mi się że i tak często bo to super sprzety;) 

Co do butelek przy dzieciach tez ich się używa sporo podobnie kubeczki smoczki.

Ja mam nadzieję że będą w testach szklane.

2021-08-07 16:47

Widziałyście ile osób walczy o ten laktator w konkursie? A tu jeszcze tyle dni do końca konkursu 

2021-08-07 08:19

Anita częściej smoczki i butelki ale laktator tak rzadko też nie są w testach 

2021-08-07 07:23

Laktatory Czesto chyba są w testach, ja mam jeden i jestem zadowolona więcej mi nie potrzeba ;) 

Trzymam kciuki za te którym.nie udało się dostać dostać testow aby w następnych edycjach z laktatorami im się udało.