Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LIPCOWA 2021

Data utworzenia : 2021-08-04 09:43 | Ostatni komentarz 2021-09-03 11:18

Redakcja LOVI

2444 Odsłony
153 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki lipcowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ laktator Prolactis 3D Soft otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Beata1996

ewabrz

Klaudiamama

martyna0402

mazia1

Monia. 92

Natalia1234

 

WYRÓŻNIENIE –– Torebki do przechowywania pokarmu otrzymują:

 

Anita-1981

dwarazyH

ll!a

Magda_i_lena   

MagdalenaGie

Marthoolka

Nattalley

pati1990

Pplatyna

Zwaniola   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-08-04 12:48 | Post edytowany:2021-08-04 13:16

Ja również bardzo dziękuję za wyróżnienie. 

I podziękuję za nie na rzecz którejś z Dziewczyn, którym woreczki się przydadzą. 

Ja nadal nie mam porządnego laktatora (ręcznym nie zbiorę wystarczająco) a z drugiej strony, wielki zapas woreczków dostałam od koleżanki. 

Może więc Redakcja zgodzi się przekazać nagrodę którejś z Was, która napisze, że chętnie przetestuje. 

 

Ps. Też się zdziwiłam, że niektóre Dziewczyny dostały laktator dwa razy "pod rząd", lub takie, którym uczestniczkom wiadomo, że nie potrzebują, no ale takie są zasady forum... Wiadomo :-)

2021-08-04 12:42

Klaudiamama osobiście na brak wygranej nie narzekam bo te cudeńka dla maluszków nie są już dla nas. Dlatego też się nie udzielam. Ale czytając wypowiedzi innych forumowiczek to dziwie się ze po prostu nie zostały nagrodzone. 

2021-08-04 12:33 | Post edytowany:2021-08-04 12:38

Zamiast narzekać na brak wygranej, polecam się bardziej zaangażować

Laktator powędruje do mojej siostry ktora podzieli się opinią jak powita na swiat dzieciątko. 

 

2021-08-04 12:29 | Post edytowany:2021-08-04 12:32

Liwia, kiedyś uważałam, że jakość i też ilość, jednak teraz jednak skłaniam się do ilości. To prawda co wejdę w wątek to rozmowa na inny temat. I myślę że szybko laktatora nie będzie teraz. 

Pati, szkoda, że się nie dostałaś. Ty akurat czekasz na bobo to na pewno byś miała okazję przetestować osobiście. Też mi się marzy, ale jednak wiem, że aż tyle się nie udzielałam, co prawda o jakimś wyróżnieniu gdzieś tam myślałam. 

MartaK, Pati jest już tu tyle lat że na pewno zna zasady. Owszem wygrywają najbardziej pomocne, jednak chodzi o testy i skoro w przeciągu 2 miesięcy jest to samo, to osoby powtarzające się mogłyby dostać jako ich docenienie wyróżnienie, a osoby co rzeczywiście mogą przetestować nagrodę główną. Chcą testować, tak, ale nie sądzę że równocześnie używają 2 takich samych. 

 

dwarazyH, gratulacje za podejście. To też przejaw bardzo pomocnej postawy. 

 

Nie mniej gratuluję wszystkim wybranym. 

2021-08-04 12:24

Anita, mam jeszcze kilka od położnej i leżą bezużyteczne, musy myślę, że pudełeczko będzie praktyczniejsze, także jeżeli będzie możliwość powiem, aby Tobie przekazali, jeżeli się przydadzą :)

2021-08-04 12:24

Nawet nie wiedziałam, że tak wygląda nagradzanie pytanie jakie są kryteria ilość czy jakość 

2021-08-04 12:17 | Post edytowany:2021-08-04 12:19

Pati przyznam ze cicho liczylam ze sie dostaniesz do testów, ja w tym miesiącu ograniczałam się z pisaniem, zresztą nawet gdzies napisalam ze juz mam jeden laktator wiec teraz czas na Inne mamuski które go potrzebują;)

Moze spróbuj w konkursie jeszcze masz szansę, może jeszcze będzie jakiś do testów bo to już 2 od niedługiego czasu;)

 

DwarazyH fajnie z twojej strony ale nie przydadzą Ci się do innych pokarmów musów na spacery?

Ja się cieszę bo z myślą kiedy będę miała lekarza a mam  trochę wizyt po porodzie to mąż będzie zabezpieczony w mleczko dla maluszka;)

2021-08-04 11:52

Gratulacje dziewczyny! :) pati rozumiem cię w pełni i trochę popieram.  Dlatego trochę się od forum ostatnio usunelam.  Pierwsze komentarze po założeniu wątku bardzo pomocne nie powiem później schodzą na inny temat. A wątpię że redakcja siedzi od rana do nocy i czyta jeden wątek który ma np 40 stron i czyta komentarze te pierwsze i odpowiadające na pytania zadane w wątku.   Mam wrażenie że częściej nagradzana jest ilość a nie jakość.