Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LIPCOWA 2021

Data utworzenia : 2021-08-04 09:43 | Ostatni komentarz 2021-09-03 11:18

Redakcja LOVI

2447 Odsłony
153 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki lipcowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ laktator Prolactis 3D Soft otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Beata1996

ewabrz

Klaudiamama

martyna0402

mazia1

Monia. 92

Natalia1234

 

WYRÓŻNIENIE –– Torebki do przechowywania pokarmu otrzymują:

 

Anita-1981

dwarazyH

ll!a

Magda_i_lena   

MagdalenaGie

Marthoolka

Nattalley

pati1990

Pplatyna

Zwaniola   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-08-04 13:56

Pati, ja miałam w tym miesiącu podobnie na forum Canpol, mimo że byłam bardzo aktywna, starałam się pisać pomocne i wartościowe komentarze, to zamiast mnie do testów dostały się dwie osoby, które ostatnio były widoczne na forum kilka miesięcy temu i założę się, że bardzo się zdziwiły jak dostały dzisiaj paczkę :) No, po prostu tak to wygląda, trzeba próbować :)

2021-08-04 13:56

Bo forum jets tez troszke traktowane jak taka spolecznosc gdzie sie spotykamy zeby porozmawiac. Dla zfobycia jakiejs wiedzy konkretnej ale tez po to zeby po prostu "porozmawiać" bo nie rzadko mamy zamknięte są w domach z maluchami i forum to taka troche rozrywka nawet mozna powiedziec 

2021-08-04 13:45

Monia, nie zgodzę się. Lepiej napisać 10 wypowiedzi merytorycznych, z poradami niż napisać ich 500 jako powtórzenie, czy że u mnie tak nie było itp. Owszem schodzi się na inne tematy. Jednak jeżeli w wątku o karmieniu nagle pisze się o kwiatkach w ogrodzie to punktów wspólnych nie widzę i te wypowiedzi nie powinny być brane pod uwagę. I nie zaprzeczam, że na pewno ja też nie raz tak nie na temat pisałam. 

Mimo to chcę wierzyć, że Redakcja wie co robi, a każdego nie jest w stanie zadowolić. 

2021-08-04 13:15

Anita, nie ma problemu, ja oferuję drugi zestaw ;)

2021-08-04 13:12

Dziewczyny gratulacje serdeczne 

2021-08-04 13:12

Bardzo dziękuję za otrzymanie nagrody. Przetestuję w grudniu jak urodzi się maluszek i podzielę się opinią :). Pati, przykro mi. Bardzo miło się wymienia z tobą poglądami :) 

Starałam się pomóc i najbardziej merytorycznie podchodzić do sprawy jak umiałam ;)

2021-08-04 13:06

Dwa razy H ja narazie nie wiem jak u mnie się wszystko sie rozkręci porod koniec października wiec mam trochę czasu.

Jeśli nikt nie będzie chciał  mogę chętnie twoje przygarnąć  ale jak jest ktoś kto potrzebuje na teraz bądź nie dostał się do testow to może jemu przekaz swoją wygraną;)

2021-08-04 12:51 | Post edytowany:2021-08-04 12:54

Dziękujemy. 

Przyda się spewnoscia siostrze która jest w ciąży po raz pierwszy, a ja będę chrzestna także jesteśmy szczęśliwe.. 

Pati rozumiem Cie, ja też byłam kiedyś na forum 25 dni na 30 i też nie wygrałam, byłam trochę zawiedziona. Tutaj nie ma reguły na prawdę. 

 

Liwia jak Twoim zdaniem ma wyglądać dany wątek, my między sobą rozmawiamy, wymieniamy się doświadczeniami, radami, pomocą. I raczej nie jest to możliwe aby jeden wątek do końca by był o tym samym bo by podejrzewam tego forum Wogole nie było. 

 

Polecam posiedzieć trochę więcej na forum a nie napisać 10 porad i czekać na cud :) 

Także gratulacje dla wszystkich :*