Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (378 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LIPCOWA 2021

Data utworzenia : 2021-08-04 09:43 | Ostatni komentarz 2021-09-03 11:18

Redakcja LOVI

2546 Odsłony
153 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki lipcowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ laktator Prolactis 3D Soft otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Beata1996

ewabrz

Klaudiamama

martyna0402

mazia1

Monia. 92

Natalia1234

 

WYRÓŻNIENIE –– Torebki do przechowywania pokarmu otrzymują:

 

Anita-1981

dwarazyH

ll!a

Magda_i_lena   

MagdalenaGie

Marthoolka

Nattalley

pati1990

Pplatyna

Zwaniola   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-08-09 06:02

Aneczka tak jak piszesz czesto nagród nie mozna sprzedawać bo jest to uwzględnione w regulaminie, co do sprzedawania uzywanych to chyba nie butelki chociaz i takie widzialam na olx ;( mnie to trochę przeraża bo jak mam zużyta butelke to ja wyzucam ;) smoczki podobnie ewentualnie obcinałam gumkę i pasowały dla lalki ;) 

Co do lakatorow i innych to skoro nowe oddają siostrom kolezankom przyjaciółkom to używane tez chyba można, poza tym ja pamietam jak kuzynce przekazywałam nasz podgrzewacz jak już był.mi nie potrzebny po corce to tez mówiłam jej o tym forum ze moze brac udział  ale nie wiem czy się w koncu zapisała bo ja już z forum nie korzystałam. Bo corka wyrosla z butelek i smoczkow;)

2021-08-08 21:27

Anababana na trnd w regulaminie jest punkt że nie można sprzedawać tego co się dostaje bo to karalne. Nie wiem jak w przypadku streetcom i innych stron czy forum gdzie wysyłają do testów.

Monia po użyciu owszem moim zdaniem można. Ale nowe nie rozpakowane to już nie bardzo.

2021-08-08 20:30

Mi tam wszystko co wygram się przydaje, a jak jest do wygrania coś, co jest mi niepotrzebne, to staram się nie udzielać. :)Też nie rozumiem takiego wygrywania dla zarobku... Ale też nie wiem, jak miałoby wyglądać zabronienie takim osobom brania udziału w konkursie albo sprzedawania wygranej, już pomijając fakt, że ciężko jest udowodnić, że to akurat ten wygrany produkt w tym konkretnym konkursie przez konkretną osobę poszedł na sprzedaż. Niewiele chyba z tym można zrobić, niestety.

2021-08-08 19:12

Dziękuję za wyróżnienie, woreczki z pewnością się przydają. Gratuluję wszystkim którym udało się dostać zarówno wyróżnienie jak i nagrodę główną. 

Anabanana masz rację sporo osób sprzedaje to co wygra. Po majowej edycji sama widziałam na olx i vinted oferty sprzedaży laktatorów które tutaj były nagrodą główną. 

Ale cieszę się że te osoby które wygrały 2 laktator chcą go podarować komuś bliskiemu, to bardzo miłe z ich strony ;)

2021-08-08 18:57 | Post edytowany:2021-08-08 19:07

🙂

2021-08-08 18:52 | Post edytowany:2021-08-08 18:53

Marhrolka tez slyszalam o takich akcjach ,;( ale też chyba trzeba mieć na to czas nie wiem farta?

Ale macie racje ostatnio ze względu na opcje olx przesyłki za 1zl tez znalazłam sporo ofert jednej dziewczyny która kiala produkty z canpol i lovi nawet chcialam od niej wkladki zamówić bo miała 3 paczki po 20szt ale stwierdzilam ze lepiej zamowie przy okazji zakupow z normalnego sklepu internetowego

2021-08-08 18:24

Monia, Beacie chodzi o to, że sprzedaje się rzecz nową. Pewnie, że po skończeniu używania można "puścić" dalej. Ale brać udział tylko po to, by wygrać i sprzedać... Mam mieszane uczucia.

Też znam dziewczynę, co z konkursów zrobiła sobie dodatkowe źródło dochodu, bierze udział we wszystkim i sprzedaje, co wygra. 

2021-08-08 17:47

A czemu osoba po użyciu ma nie sprzedać np. Wytłumacz. Ma u niej leżeć do końca życia w domu?