Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (378 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja LIPCOWA 2021

Data utworzenia : 2021-08-04 09:43 | Ostatni komentarz 2021-09-03 11:18

Redakcja LOVI

2542 Odsłony
153 Komentarze

Drodzy użytkownicy!

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki lipcowej edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI!

 

NAGRODĘ GŁÓWNĄ laktator Prolactis 3D Soft otrzymują:

 

abc11225

Anabanana

aneczkaa006

Beata1996

ewabrz

Klaudiamama

martyna0402

mazia1

Monia. 92

Natalia1234

 

WYRÓŻNIENIE –– Torebki do przechowywania pokarmu otrzymują:

 

Anita-1981

dwarazyH

ll!a

Magda_i_lena   

MagdalenaGie

Marthoolka

Nattalley

pati1990

Pplatyna

Zwaniola   

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja LOVI

2021-08-09 11:13

Oj temat rzeka się zrobil ;) kazdy ma swoje racje... 

2021-08-09 11:12

Ja nigdy nawet nie pomyślałam o tym że można jakąś rzecz sprzedać. Jaka można wziąć pieniądze za coś co miało się za darmo.  Zawsze mamy kogoś w rodzinie gdzie możemy coś pożyczyć dać, ale nie mieć z tego korzyści materialnej. Myślę że jeśli ktoś wstawia ogłoszenie że sprzeda np laktator i jeszcze pisze że został wygrany w testach to chyba powinno się takie cos zgłosić na pewno są jakieś dane tej osoby

2021-08-09 11:08

Monia, trnd to serwis, na którym możesz znaleźć wszystkie produkty do testowania, np. dowiedzieć się, że jakiś tam Philips ma do testowania odkurzacz i zgłosić się do testów. Ja w tym nie biorę udziału, ale sobie spojrzałam i dla mnie to właśnie tak wygląda.

2021-08-09 10:57

Osobiście nie wystawiłam ani jeden rzeczy która testowałam z lovi bo testuje to co mi się przydaje przy dziecku na żaden olx czy vinted. 

Ale uważam że jesli osoba wygra nagrodę ma prawo zrobić z nią to co chce. 

Jeśli ktoś chce może podarować drugiej osobie laktator z testów tak jak napisała Marta. Ale czemu ma oddawać ktoś kto się starał osobie która była rzadko na forum? Tego to akurat nie czaje. Zresztą z tym.. 

Popieram Cie w pewnym stopniu, ja siedząc w domu z dzieckiem po tym jak jestem na macierzyskim moje kontakty z danymi z m. In pracy trochę się rozluźniły. Także lubię chociaż z Wami spędzać czas dzieląc się poradami i rozmowami na dane tematy. 

 

Myślicie ze każda opinia w internecie jest prawdziwa na dany obojętnie jaki produkt? 

Nie bo zdobywa się pkt np. Na nivea dodając obojętnie jaka recenzje na temat produktu. Także ludzie mogą napisać wszystko a to wszystko czasem jest nie zgodne z prawdą. 

 

Jeśli chodzi o zużyte butelki na forum (może inaczej używane przez jakiś czas) to czemu osoba ma nie wystawić (nie mówię tutaj o butelce ze smoczkiem tylko samej butelce)? 

Smoczek można dokupić swój, natomiast ja akurat nie uważam że jest to coś złego. Ludzie i tak to kupią. Wystawcie a sami się przekonacie, nie każdego stać na wszystkie nowe rzeczy dla dziecka. 

 

Nigdy nie testowałam nic na stronie trnd, jeśli któraś by była chętna może mi przybliżyć ten temat? 

2021-08-09 10:51

Marta, zgadzam sie z tobą. Nie można zabtobić komuś się ydzielać żeby czasami nie wygrał ale widzę że sporo osób nie może przeboleć tego laktatora a takie zą konkursy. Raz się wygrywa, raz się przegrywa 

2021-08-09 10:40 | Post edytowany:2021-08-09 11:03

aneczka, tylko w regulaminie trnd jest napisane, że produkty przesyłane do testów są bezpłatnymi próbkami, czyli nie są przeznaczone do sprzedaży przez nikogo, a czasem trzeba zwrócić testowany produkt (na pewno Philips ma taką zasadę). Na Lovi lub Canpol dostajesz produkt, który jest wysyłany do ciebie jako nagroda (nawet redakcja Lovi to tak nazywa), a ty jesteś laureatką, czyli tak jakbyś wygrała produkt w konkursie. A to co wygrasz w konkursie jest twoją własnością, więc wiele osób z tego korzysta i sprzedaje produkty dalej. Wydaje mi się, że aby Lovi i Canpol mogły zrobić taki zapis zakazujący sprzedaży produktów, musiałyby dokonać znaczących zmian w funkcjonowaniu forum i oznaczać swoje produkty wysyłane do testów jako próbki.

2021-08-09 08:21

A to ja też się wypowiem, bo również na forum jestem kilka lat aczkolwiek teraz na innym koncie gdyż nie korzystałam około roku i zapomniałam loginu i hasła. 

Ale mniejsza z tym i też się udzielałam wtedy, w końcu w ciąży to wszystko by się przydało, niestety zawsze tylko wyróznienie więc zapas smoczków miałam na rok,  aż po porodzie okazało się, że nie mogę karmić piersią więc jak był laktator to przestałam się udzielać aby go przypadkiem nie wygrać. I wtedy wstawiłam może z 5 komentarzy i buch główna nagroda laktator. Skoro ja już go nie potrzebowałam pożyczyłam kuzynce (z informacją o zwrocie na drugie dziecko) w końcu zasadą wygranej jest TEST PRODUKTÓW LOVI co oznacza, że koniecznością jest wystawienie opinii, komentarza w temacie, więc ja jedynie przekazałam wtedy opinię, ale sprawdzoną. 

 

Także jeśli ktoś tu jest tylko w formie zarobkowej, to fajnie by było jakby odpuścił i dał szansę tym co naprawdę będą testować i wyrażać prawdziwe, rzetelne opinie, których potrzebują Ci co chcą kupić dany towar i dowiedzieć się czy warto. A po za tym jeśli widzimy takie ogłoszenia, to reagujmy i zgłaszajmy w końcu jest to łamanie regulaminu, może w ten sposób odstraszymy takie osoby. 

SZANUJMY SIĘ 

2021-08-09 07:55

Dziewczyny myślę, że nie mamy o czym tu pisać :) Zasady forum są proste: najbardziej pomocne mamy otrzymują nagrody główne, a tym, co trochę brakuje wyróżnienie. Ocenę wystawia redakcja.

 

Obecne konto mam dopiero kilka miesięcy, ale tak naprawdę na forum jestem od 2018 roku. I mogę Wam napisać, że redakcja bardzo często patrzy jednak na merytorykę wypowiedzi, a nie na ilość. Było kilka sytuacji, że dziewczyny dziwiły się, że ktoś nie dostał nagrody, a potem się okazało, że aktywność tej osoby była, ale tylko w jednym wątku, a nie na całym forum. Czyli była aktywna, ale nie była pomocna dla ogółu. Były też sytuację, że wyróżnienie otrzymywały osoby, które np. tylko pół miesiąca były aktywne, ale robiły to merytorycznie w różnych wątkach tematycznych, a nie codziennie w wątku ogólnym. 

Pamiętam, że była też sytuacja, gdzie dziewczyna wygrała chyba laktator, ale on jej nie był potrzebny. Natomiast inna użytkowniczka nie wygrała i bardzo rozpaczała, bo walczyła o laktację. Wystarczył jeden mail do Lovi i nagroda została przekazana tej potrzebującej użytkowniczce :) Tylko to musiało wyjść od osoby nagrodzonej :) 


Zasady forum są takie, a nie inne. Chcę wierzyć, że ktoś z redakcji czyta nasze wypowiedzi i komentarze i je analizuje. Redakcja nie może patrzeć na to, co ktoś już wygrał lub nie wygrał i czego mu brakuje, bo nie na tym polega zabawa. Zabawa polega na tym, aby nagradzać najbardziej pomocne i merytoryczne odpowiedzi. A owszem - my zrobiłyśmy z tego mega społęczność - dzielimy się wszystkim. Trudno w takim razie wymagać od kogoś, aby nie brał udziału w życiu forum, bo "już ma laktator" lub "bo już nie karmi". Ktoś to może robić dla zabicia czasu czy dla atmosfery, a nie dla nagrody.

 

 

Fakt, że kolejny laktator w tak krótkim czasie to trochę średnia sprawa, ale pewnie jest to spowodowane tygodniem karmienia piersią. Może Lovi postara się następnym razem jakoś inaczej rozplanować nagrody, tak aby nie było dwóch bardzo podobnych nagród na przestrzeni 2-3 miesięcy :)