Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja CZERWIEC 2018

Data utworzenia : 2018-07-09 15:35 | Ostatni komentarz 2018-08-01 11:27

Redakcja LOVI

2321 Odsłony
69 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki CZERWCOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestaw produktów z kolekcji Buddy Bear - otrzymują: AgataS1990 agn_kaw agniejeska Aisa94 Aleksandra91 aneta7734 Ewcia88 J.Swierczewska Kasia.S. manndarynka WYRÓŻNIENIE – kapsułę smoczków Buddy Bear- otrzymują: Agnieszka -1989 Agnieszka.sz EwaK90 Evelin Kasia86 magros Mama_Gratki Pcheła rewers342 Zamarancza Wszystkim serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja LOVI

2018-07-18 14:52

aneta7734, może złóż reklamację do firmy kurierskiej. Dobrze że zrobiłaś zdjęcia.

2018-07-18 14:48

Szkoda, że w większości wygranych osoby powtarzają się co miesiąc. Mogłoby być to bardziej przemyślane żeby każdy miał równe szanse.

2018-07-18 12:44

Do mnie paczka też dotarła. Niestety kubeczek ze smoczkiem jest pęknięty. Sprawdziłam kubeczek wlałam wodę i niestety tam gdzie jest pęknięcie woda wylatuje z kubeczka. Paczka wyglądała tak. Szkoda, że kurierzy dalej rzucają paczkami.

2018-07-18 10:43

Super!

2018-07-18 09:40

Kochane Lovi właśnie doszła do nas paczuszka!! Zestaw bomba !! Mała zachwycona! :) Wkładki z konkursu karmienie przyszły wczoraj. Dziękujemy! :*

2018-07-13 13:09

Ewcia88 sądzę, że już się dostatecznie wytłumaczyłam ze swojej niefortunnej wypowiedzi. Cieszę się, że forum tyle dla Was znaczy- to pokazuje jak ważne jest istnienie takich miejsc w intrasferze!!! Super, że nawiązują się bliskie relacje i bezinteresowne chęci pomocy (wzruszyło mnie zachowanie jednej z dziewczyn, która oddała swoją nagrodę innej, która jej bardziej potrzebowała!).

2018-07-13 08:56

Ewcia88, dobre porównanie, jak rodzina. I też tak czuję. Czasami częściej czasami rzadziej tu zaglądam, na tyle na ile mogę (na ile maluszek pozwala), ale wiem, że Wy tu jesteście i że zawsze rozumiecie to że ktoś odpisuje raz częściej a raz rzadziej. Lubię to forum ze względu na Was dziewczyny, na Wasze rady, na to że tez mogę podzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem, że wiele mogę nauczyć się od Was i dowiedzieć się czegoś nowego. Dziękuję Wam.

2018-07-13 08:23

LadyPinka - to forum to jak rodzina i większość z nas tutaj tak to odczuwa. My nie jesteśmy tu dla nagród tylko dla siebie, lubimy sobie pomagać , wspierać się w trudnych sytuacjach....a nagrody to tylko taki dodatek za to że dajemy życie temu forum ;) Ja ostatnio dużo czasu poświęciłam forum gdyż męża miałam w szpitalu i tak uciekałam tu by nie myśleć, to tu dziewczyny mnie wspierały na moim wątku za co jestem im ogromnie wdzięczna, zresztą słowa i tak tego nie wyraża. Jesteście wielkie dziewczyny !!!!! Dziękuję kochane !!!! Za to kocham to forum - można pisać o wszystkim i nie ważne czy ktoś to przeżywał czy nie , zawsze można liczyć na zrozumienie i wsparcie a to dużo znaczy. Bo czasem nie szuka się tylko rady na coś a tego zrozumienia właśnie ;))))) ja jestem tu już prawie półtora roku - czasem mnie więcej czasem mniej , czasem się wygrywa czasem nie, ale jestem tu nadal bo warto dla samej przyjaznej atmosfery i Was kochane - bo forum to MY ;))))))