Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja CZERWIEC 2018

Data utworzenia : 2018-07-09 15:35 | Ostatni komentarz 2018-08-01 11:27

Redakcja LOVI

2317 Odsłony
69 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki CZERWCOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestaw produktów z kolekcji Buddy Bear - otrzymują: AgataS1990 agn_kaw agniejeska Aisa94 Aleksandra91 aneta7734 Ewcia88 J.Swierczewska Kasia.S. manndarynka WYRÓŻNIENIE – kapsułę smoczków Buddy Bear- otrzymują: Agnieszka -1989 Agnieszka.sz EwaK90 Evelin Kasia86 magros Mama_Gratki Pcheła rewers342 Zamarancza Wszystkim serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja LOVI

2018-07-25 08:35

Redakcja Lovi nigdy nie zawodzi.

2018-07-25 00:54

Dziękuję redakcjo lovi. Nie spodziewałam się nowego kubeczka. Myślałam, że tak samo ja jak i redakcja zwróci uwagę żeby bardziej uważali na paczki i na tym się zakończy. Jestem miło zaskoczona. Myślałam, że to kurier do mnie bo brat mi zamówił prezent na imieniny i ma przyjść do mnie do domu paczka, a tu taki miły gest od strony redakcji. Jeszcze raz dziękuję lovi. Córka już jutro będzie testować kubeczek.

2018-07-23 14:40

Oprócz kuriera paczki przechodzą też przez magazyny (choć ostatnią osobą która ma kontakt z paczką jest właśnie kurier, jeśli widzi że coś jest nie tak już na magazynie to nie powinien jej zabierać i dostarczać takiej uszkodzonej klientowi - no chyba że liczą na to, że w środku nic nie jest uszkodzone, a za uszkodzone opakowanie klient się nie przyczepi).

2018-07-23 14:02

Ja również dostałam przesyłke w tamtym tygodniu. Piękny zestaw, cudne robicie te rzeczy, tak cieszą oko że nie wiem, napatrzeć się nie można ;-);-);-) Co do paczki u mnie wszystko ok, jak przychodzi paczka to ja dostaje też na maila ankietę oceniająca z glsa, tam można w uwagach napisać, a dodatkowo zgłosić Niestety to zależy od kuriera. Jeden dba drugi ma wszystko gdzieś

2018-07-22 00:03

Kurierzy nie mogą tak robić kiedyś już do jednej dziewczyny przyszła paczka uszkodzona, teraz do mnie, a za chwilę do kolejnych osób. To, że paczka nie była oznaczona nalepka szkło to nie znaczy że paczką można rzucać. Ja nie wiem co sobie uważają ci kurierzy.

2018-07-21 13:01

Ale tutaj sie wdała dyskusja o naszej rodzinie LOVI :) Szkoda Aneta, ze paczka uszkodzona, ale widzę Lovi chce pomóć w tej sytuacji.

2018-07-20 18:02

Ja już zgłosiłam skarge do gls. Ale czy to coś da.

2018-07-20 15:32

Bardzo nam przykro z powodu uszkodzonych przesyłek i braków w pudełkach. Prosimy wszystkie dziewczyny, które maja jakiś problem z przesyłką o kontakt na maila [email protected] Tak być nie może.... Redakcja będzie działać!