Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja CZERWIEC 2018

Data utworzenia : 2018-07-09 15:35 | Ostatni komentarz 2018-08-01 11:27

Redakcja LOVI

2327 Odsłony
69 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki CZERWCOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestaw produktów z kolekcji Buddy Bear - otrzymują: AgataS1990 agn_kaw agniejeska Aisa94 Aleksandra91 aneta7734 Ewcia88 J.Swierczewska Kasia.S. manndarynka WYRÓŻNIENIE – kapsułę smoczków Buddy Bear- otrzymują: Agnieszka -1989 Agnieszka.sz EwaK90 Evelin Kasia86 magros Mama_Gratki Pcheła rewers342 Zamarancza Wszystkim serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja LOVI

2018-07-11 07:42

I my dziękujemy ślicznie za zestaw. Kolekcja bardzo nam się podoba, jest urocza i z przyjemnością będziemy testować :-) Dziękuję także za kolejny miesiąc miłej atmosfery na forum. Zaglądam tu jak tylko czas pozwala, bo moja córeczka też robi się coraz bardziej wymagająca, jak zresztą każdy rosnący szkrab:-) (agn_kaw dobrze rozumiem czym są skoki :-)). Jednak mam nadzieję , że i w tym miesiącu uda się znaleźć chociaż chwilkę dla Was. <3 PS Barkuje mi wśród nagrodzonych Pauliny, bo ona tworzy tutaj, zwłaszcza na "pogaduchach" przyjazną atmosferę i bardzo rozkręciła i nadal rozkręca forum, pomimo trójki dzieciaków, dlatego szczere wyrazy uznania dla niej :-) :-) :-)

2018-07-11 00:15

My również dziękujemy bardzo, nie.liczylam bo podobnie jak Kasia też wiele dni nam wypadło przez gorszy czas skosku małego;) A tu taka niespodzianka dziś jak maila otworzyłam:)) super bo z misiaków jeszcze nic nie mamy :))) J Swierczewska ja już kiedyś też pisałam odnośnie bidonow bo u nas to jest jednak nr 1 na wyjścia i też bardzo chętnie bym kupowała takie Loviowe :) patrząc na jakość produktów pewnie byłby jednym z faworytów;) no i te wzory jakich nie ma nikt ojjj to by było coś!

2018-07-10 23:05

mama butelka z łyżeczka fajna rzecz do zupek tak mi się wydaje :) i jak dziecko nie chxe z butelki jeść to np też fajne rozwiązanie.

Konto usunięte

2018-07-10 18:56

Aisa w takim razie super, że dostaniecie nowy kubeczek :) ważna jest jakość, nie ilość :D SwiwrcEwska. Też oglądałam bidony, podoba mi się też butelka z łyżeczką - może być przydatna

2018-07-10 17:28

Wow! Ale super, zupełnie się nie spodziewałam, uwielbiamy tą kolekcję, dobrze że się wstrzymałam z zakupem. To ogromna przyjemność należeć to rodziny Lovi, forum to jak rodzina! :D Też pragniemy zdobyć kocyk i podusie! Teraz to już obowiązek by dopełnić kolekcję! :D Serdecznie gratuluje wszystkim użytkowniczkom :)

2018-07-10 16:20

A czy z Lovi dostanę jakiś fajny nieprzeciekajacy bidon? Bo szukałam na necie ale coś nie znalazłam... A z bidonów moja córka kocha pić na dworze.. wiem że z Canpol jest jeden który wszyscy zachwalają ale ja bym chciała właśnie taki śliczny z napisem LOVI bo uwielbiam was. <3

2018-07-10 16:07

Dziękuję bardzo za wyróżnienie, szczególnie że smoczek na pewno przetestuję mój szkrab ;) Ja też marzę o kocyku i podusi. Gratuluję dziewczyny.

2018-07-10 15:50

Gratulacje dziewczyny <3 :) Piękne zestawy <3 Szkoda, że nam się nie udało. Ale praca z sesją zdjęciową propagującą karmienie piersią i prawidłowe noszenie dzieci pochłonęła mnie do reszty.. Ale ma przekonanie, e może dzięki tej pracy i dzięki temu jakaś mama zdecyduje się karmić swoje dziecko naturalnie, bądź będzie karmiła po prostu dłużej swoją pociechę :)