Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Konkursy #teamLOVI (376 Wątki)

Zwycięzcy konkursu forum LOVI - edycja CZERWIEC 2018

Data utworzenia : 2018-07-09 15:35 | Ostatni komentarz 2018-08-01 11:27

Redakcja LOVI

2318 Odsłony
69 Komentarze

Drodzy użytkownicy! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki CZERWCOWEJ edycji na najbardziej pomocne użytkowniczki forum LOVI! NAGRODĘ GŁÓWNĄ – zestaw produktów z kolekcji Buddy Bear - otrzymują: AgataS1990 agn_kaw agniejeska Aisa94 Aleksandra91 aneta7734 Ewcia88 J.Swierczewska Kasia.S. manndarynka WYRÓŻNIENIE – kapsułę smoczków Buddy Bear- otrzymują: Agnieszka -1989 Agnieszka.sz EwaK90 Evelin Kasia86 magros Mama_Gratki Pcheła rewers342 Zamarancza Wszystkim serdecznie gratulujemy! Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja LOVI

2018-07-19 11:11

Ja również dziękuję za paczkę, wszystko jest śliczne, a te kubeczki boskie ;))) Mnie teraz malutko tu ale przez to że stale coś- a to mąż i jego lekarze, a to szczepienia a to pół dnia w przedszkolu bo starsza próbuje puścić ale jeszcze mamy problemy by została sama a ja bym mogła spokojnie wrócić do domu....potem po południu nie wiem za co się najpierw zabrać. A i w międzyczasie próbujemy na szybkiego jakieś wczasy zorganizować na przyszły tydzień. No cyrk na kółkach dziewczyny. Może w sierpniu się uspokoi gdy mąż wróci do pracy a przedszkole będzie zamknięte...oby he he ;))) bo we wrześniu czeka mnie podobny maraton ....

2018-07-19 09:09

Jasne że tak. :)

2018-07-18 22:02

Kasia.S., a to niespodzianka ;) Wiadomo, każdemu czasami może zdarzyć się pomyłka.

2018-07-18 21:30

Aneta przykra sprawa. A u mnie natomiast paczka cała ale w środku były dwa kubeczki 360 a nie dostałam kubeczka ze smoczkiem. No ale nic będziemy czekać aż Młodą dorośnke do tych. Ale oczywiście kubeczki i Skoczusie są przepiękne

2018-07-18 17:25

Zawsze paczki przychodziły całe i nie uszkodzone. Teraz jakby tą paczką ktoś rzucał i z kubeczka z ustnikiem córka nie przetestuje bo jest popsuty. Tak się cieszyłam z tego kubeczka bo z tego 360 córka nie potrafi pić i ten z ustnikiem był idealny do nauki, a tu takie coś.

2018-07-18 14:56

O tak, atmosfera jest bardzo miła. Nagrody to dodatkowy bonus dla najbardziej pomocnych dziewczyn, w pełni zasłużony. Oprócz kuriera paczka przechodzi też przez kuriera który odbiera paczkę od nadawcy, później magazyn itp.

Konto usunięte

2018-07-18 14:54

Ja wlasnie przed chwilą odebrałam smoczki. Przecudna jest ta seria z Misiem! <3 To prawda. Na tym forum mozna poczuć sie wyjatkowo. Zawsze mozna liczyc na wsparcie, trafną porade i dobre słowo. Dziewczyny tutaj są niesamowite <3

2018-07-18 14:52

Oj Aneta to nieciekawie. Kurier chyba jest zależny od regionu, u mnie zawsze paczki wyglądają porządnie, właśnie przed chwilą przyszły smoczki do mnie za które jeszcze raz dziękuje ;)