Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Ćwiczenia na płaski brzuch po porodzie

Data utworzenia : 2015-02-05 10:58 | Ostatni komentarz 2015-02-11 13:58

li_28

6619 Odsłony
78 Komentarze

Przeszukałam trochę wątków i mimo, że znalazłam tematy związane z powrotem do formy i schudnięciem po ciąży, pozwolę sobie założyć nowy wątek troszkę w innej tematyce i z inną misją:) Otóż drogie mamy, mam trochę słabą motywację do tego aby systematycznie ćwiczyć, a chodzi mi szczególnie o brzuszek który został po ciąży. Przewertowałam trochę internetu w poszukiwaniu idealnych ćwiczeń które nie wymagają sprzętu ani wyjścia z domu. Bo z tym u mnie ciężko. Znalazłam ćwiczenia o nazwie Aerobiczna 6-stka Weidera - jestem po czterech dniach stosowania i powiem Wam, że mimo iż wyglądają niepozornie i łatwo, faktycznie działają na te partie gdyż przez dwa kolejne dni czułam te partie dość mocno. Mam do Was pytanko, czy stosowałyście takie ćwiczenia lub coś podobnego np. co skutecznie poprawiło wygląd waszej sylwetki w tym przypadku brzucha? A drugie moje pytanie może któraś mama przyłączy się do wykonywania tych ćwiczeń i wspólnej motywacji i relacji z nich?

2015-02-11 13:58

Ancymonek no wkoncu dostrzegamy plusy :D Pewnie ze nie ma znaczenia rozmiar :) Li czasem trzeba sie sklaniac do tego ze np kiecki trzeba szyc na miare bo w innym wypadku jak dol pasuje to gora sie nie dopina a jak gora pasuje to dol wisi i tak jak mowisz nie dogodzi :)

2015-02-11 13:28

Li jeśli dobrze dopasujemy bieliznę ...dobierzemy fajną koronkę ...dobrej jakosci materiał i kolorek ktory nam i mezowi sie podoba to naprawde bez roznicy kto jaki ma biust ;)

2015-02-11 13:25

Widzicie dziewczyny i tak źle i tak nie dobrze. Nie dogodzi nam. Taka już nasza natura:) Choć ja nie wiem jak to jest mieć to obciążenie dla kręgosłupa:( Powiem Wam, że jak byłam w ciąży to wtedy trochę były większe i tak marzyłam aby zostało ale niestety marzenie się nie spełniło. Niunia pewnie masz rację co do ubrań ale bielizna chyba w Waszym przypadku lepiej się prezentuje.

2015-02-11 11:19

Ot Zosiu dobrze powiedzialas :) Mi niby wiele nie urosly ale zapinane bluzki rozlaza sie na piersiach... Hah no i ostatnio przymierzalam sukienke ktora kupilam w sierpniu :) Zabawnie w niej wygladalam a w piersiach oczywiscie sie nie dopielam :) czesto tak mialam zakladalam idealna piekna kieceke , zasowam, zasowam i koniec musialabym obciac kawalek piersi zeby dosunac do konca, a wtedy taki zal ze jak zwykle dol pieknie dopasowany a cycki mowia ze nie i juz ! :( Czasami plakac sie chcialo jak przymierzalam sliczne sukienki w ciuchu gdzie nie bylo innych rozmiarow, czesto nie potrafilam sie z tym pogodzic :)

2015-02-10 21:23

No nie ma czego żałować. Chociaż ja tam przed ciążą swoje cycuchy uwielbiałam, dla mnie to był największy atut - o ile nie miałam an sobie wora szmacianego (Tak Iza dobranie ciuchów to koszmar)... Ale takie piersi, które mieszczą się chłopu w rękach są idealne :) więc właścicielki rozmiarów A, B i małe C - cieszcie się :)

2015-02-10 20:18

Ooo Asiu Ty tez masz manie małych piersi?? :) Kochane nie ma czego zalowac to naprawdę ulga dla kregoslupa :)

2015-02-10 20:07

Li ! Buhahaha to niech mi przeszczepią ten tłuszcz z tyłka do piersi !! :L) Wilk syty i Owca cała ! :))

2015-02-10 17:41

Zosiu moj tez jest tylko tego nie mowi, raczej stara sie byc twardy i nie pokazywac ze jest zazdrosny :) Li daj spokoj male piersi to plus dla Twojego kregoslupa ! Ale nie tylko ! Co do ubran rowniez, ja czasami musze kupywac o rozmiar lub dwa wieksze bo mi sie cycki nie mieszcza, Zoia napewno rowniez ma ten problem, Majac male piersi mozesz kupic ubranie takie jak Ci pasuje i nie masz problemu z doborem odpowiedniego rozmiaru.