Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Czy wspieracie się z mężem partnerem??

Data utworzenia : 2013-02-19 13:15 | Ostatni komentarz 2015-11-13 22:18

gonia_03

13769 Odsłony
174 Komentarze

Czy wspieracie się w trudnych chwilach wzajemnie? Gdy jednemu brakuje cierpliwości? i wogóle w każdej sytuacji?

2015-11-13 22:18

Mój mąż był dla mnie wsparciem już w pierwszym dniu, kiedy dowiedzialam się, że jestem w ciąży. Przez całą ciążę o mnie dbał na wszelkie możliwe sposoby, znosił moje fochy, które niektóre naprawdę były głupie... Po porodzie nic się nie zmieniło. Bardzo mi pomagał przy dziecku - odbijanie, karmienie, bujanie, przebieranie, a nawet kąpanie. Do tego wspierał mnie psychicznie. Kiedy ja nie dawałam rady i płakałam, on mnie pocieszał i mowił, że dam radę, bo jestem silna, że wierzy we mnie. I tak jest do dziś :)

2015-11-10 11:22

Doris to fajnie tylko pogratulować:-)

2015-11-10 10:20

A.Zbrzeska - ja się bałam, że to zauroczenie dzieckiem jest chwilowe i że szybko się mojemu mężowi znudzi opieka, przewijanie czy podawanie butli... Na szczęście się myliłam -nadal jest pełne zaangażowanie. Więc jest szansa, że i u was tak będzie :)

2015-11-06 16:19

Bez wsparcia męża, to bym już chyba z 10 razy urodziła przed terminem z powodu nadmiernego stresu i histerii z byle powodu. Facet jest potrzebny, bez dwóch zdań, potrafi być stanowczy kiedy kobieta jest niezdecydowana, uspokoić i prosto wytłumaczyć gdy nadmiernie się przejmuje. Są totalnie inni niż my, ale dzięki temu dobrze dopasowani ;) Co do opieki, to na razie zapowiada się, że nie odstąpi córy na krok, oby tak zostało :)

2015-11-03 21:20

Ja bym chciała żeby mój mąż spędzał więcej czasu z nami i poświęcał więcej uwagi naszej córce która jest zapatrzona w niego jak w obrazek ale niestety nasze polskie realia sprawiły ze pracuje w delegacji i trochę ciężko z tym wszystkim i powiem tak mam powody żeby go wychwalac ale tego nie zrobie bo obecnie jestem na niego zła może jak mi przejdzie to wtedy :-)

2015-10-27 14:31

Dobrze mieć wparcie w partnerze może czasami mojemu mężowi coś nie wychodzi ale się stara i to jest najważniejsze.

2015-10-27 14:17

Mąż kąpie , przewija , bawi się z dzieckiem gdy tylko ma wolną chwilę. Jestem z niego dumna ,że jest tatą a nie tylko ojcem. Może nie wszystko mu wychodzi ale ważne ,że mu się chce.

2015-10-26 16:19

Wsparcie dobra rzecz :) Dziękuję Mojemu Ukochanemu, że ma cierpliwość do mnie wtedy kiedy ja ją tracę. Dziękuję mu, że rozumie moje ciężkie dni przed okresem! Nawet sam je wyczuwa, ja nie zawsze :D Potrafi mnie do pionu ustawić, oj potrafi :)