Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (599 Wątki)

Powrót do pracy po macierzyńskim

Data utworzenia : 2018-09-28 22:36 | Ostatni komentarz 2024-07-01 17:49

karolina213

4614 Odsłony
74 Komentarze

Już za niecały miesiąc muszę wrócić do pracy i szczerze mówiąc mam wiele obaw, czy odnajdę się wśród ludzi po prawie 2 latach przerwy, jak mały zniesie rozstanie i pobyt w żłobku, jak ja znajdę czas dla małego, ogarnięcie mieszkania, ugotowanie obiadu itp. jak sobie z tym poradziłyście? czy macie jakieś rady jak to wszystko ogarnąć?

2018-09-29 15:17

Oj łatwo nie jest wątpliwości mnóstwo ale wszystko się da. Najgorsze początku o płaczące dziecko w placówce. Ja bardzo się balsm myślałam że to najgorsza rzecz pod słońcem a tymczasem powrót do pracy świetnie mi zrobił. Rada? Odpuścić trochę wszystkiego nue da się ogarnąć w 100 procentach, prosić o pomoc męża i oddać mu cześć obowiązków. Gotować na dwa dni planować wszystko i ustalić priorytety

Konto usunięte

2018-09-29 13:27

Karolina, na pewno dasz radę :) Co do małego - masz możliwośc przez ten miesiąc klimatyzować dziecko ze żłobkiem? tzn. zostawiać np. na 1-2 godzin codziennie? Ja jak bedę wracac do pracy to mam plan, aby taką klimatyzację ze żłobkiem wprowadzić. Dzięki temu dziecko stopniowo będzie wdrażało się w zmiany.