Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Zgaga w ciąży

Data utworzenia : 2013-01-16 11:48 | Ostatni komentarz 2023-06-14 05:13

Konto usunięte

85443 Odsłony
1942 Komentarze

Też was w ciąży tak męczyła? Jakie miałyście sposoby? ----- Dziewczyny jestem w końcówce ciąży, i mam okropną zgage, bardzo jest to uciążliwe.. Gdzieś na jakimś forum czytałam o mleku że pomaga, mi niestety nie. :( Macie jakieś inne sposoby?

2015-03-16 14:02

hirudo mi akurat rybka posmakowała;)

2015-03-16 14:01

niunia wiele rzeczy odmowic to inna sprawa, ale zaczac jesc tez wiele rzeczy, ja jadałam ciągle tylko kurczaka, wiec wyobraź sobie co musiało się dziać abym zaczęła jeść mięsko inne..;)

2015-03-16 12:16

ja kocham ostatnio grochówkę hehe mogłabym jeść codziennie :)

2015-03-16 11:52

Zuzka ja od kad jestem w ciazy zupepomidorowa moglabym jesc na okraglo :) Kumpela imbir niby zmniejsza wydzielanie sie kwasow zoladkowych wiec teoretycznie powinien w jakims stopniu pomoc.

2015-03-16 11:45

Ryba to jeszcze ok- zjeść zjem dupy nie urywa, jakoś ją zdzierżę z ciężkim sercem. Ale jak widzę owoce morza obojętnie jakie to wymiotować mi się chcę. Na początku ciąży napadło mnie na krewetki [ których nigdy nie lubiłam] kupiłam, oczyściłam, znalazłam przepis zrobiłam nałożyłam i nie zjadłam bo poszłam rzygać. Za to mąż opierdzielił swoja i moja porcje zajadając się. Grunt, że mąż był zadowolony:)

2015-03-16 10:11

Kropka- właśnie o tym wszystkim wiem doskonale i tylko dlatego próbuję je zdzierżyć. Gdyby było inaczej nawet bym ich nie tknęła. Kum_pela- nie słyszałam o imbirze, ale kto wie...

2015-03-16 10:10

Ja próbowała. Kupowałam tabletki z imbirem, lizaki imbirowe w aptece, świeży imbir do herbaty i powiem szczerze , ze efekty zerowe. Ja w ciąży wszystko wypróbowałam na mdłości i nic nie pomagało. Dosłownie nic. Tyle się naczytałam na necie o różnych metodach tak srasznie się męczyłam, ze wszystko wypróbowałam i nic na mnie nie działało. Jeśli jest w organizmie dużo hormonów ciążowych odpowiedzilanych za mdłości to nic nie pomoże. Mnie tylko na chwile robiło się dobrze jak zjadłam ciepłą zupe pomidorową ale to tylko na pół godziny :D o taki fetysz :D

2015-03-16 09:58

a czytałam ze imbir pomaga na zgagę czy ktoś próbował? parzył albo jadł ?