Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2193 Wątki)

Zgaga w ciąży

Data utworzenia : 2013-01-16 11:48 | Ostatni komentarz 2023-06-14 05:13

Konto usunięte

85254 Odsłony
1942 Komentarze

Też was w ciąży tak męczyła? Jakie miałyście sposoby? ----- Dziewczyny jestem w końcówce ciąży, i mam okropną zgage, bardzo jest to uciążliwe.. Gdzieś na jakimś forum czytałam o mleku że pomaga, mi niestety nie. :( Macie jakieś inne sposoby?

2015-03-16 19:23

Ja również wolę jeść inne rzeczy niż mięso. Nie, żebym nie lubiła kurczaczka, wołowinki, czy kawałka szyneczki. Przez zimę człowiek jednak je tego tyle, że aż tęskni za nowalijkami. Już nie mogę się doczekać ciągłego jedzenia surówek :), chociaż wiem, że z młodymi warzywkami w ciąży też muszę uważać.

2015-03-16 18:24

mój także wcina wszystko prawie, ale to dzięki niemu nauczyłam się jeść większość mięsa - i do tej pory pozostało mi . w sumie nie ma co sie dziwić kucharz i podając schabowego wmówi że to kurcczak ;)

2015-03-16 18:07

Aga jesli smarzylam kotlety obojetnie jakie to wcinal maz a ja jadlam tylko ziemniaki z surowka lub np smarzylam sobie sadzone jajko tak samo w przypadku mp kurczaka lub ogranoczalam sie do najmniejszego udka :) jesli w zupce w sosie czy czyms takim plywa miesko to porostu nie klade go na talez jak cos wpadnie to wtedy zjadam nie wybrzyszam ale poprostu nie przepadam jedynym miesem ktorego nie mozna bylo sie pozbyc bylo mieso w spagetti czy zapiekance ziemniaczanej lub makaronowej ale jednak takie rozdrobnione i niewielkie ilosci miesa mi nie przeszkadzaly :) Xaniab ja tez musialam sie przekonac, tzn nie to ze nie lubilam tylko poprostu nie przepadalam za jedzeniem meza tak jak moj maz :)

2015-03-16 17:50

no to niunia miałam tak samo do wędlinek niektórych się przekonałam, jednak i tak większosc mięska odstawiłam po porodzie

2015-03-16 16:59

To jak sobie robisz cos innego i jemu? Czy wcinasz mięsko też od czasu do czasu :)

2015-03-16 16:54

Aga moj maz to miesozerca dla niego obiad bez miesa to nie obiad :) a ja jakos nie koniecznie :)

2015-03-16 14:58

Nie przepadasz?? serio?? ja sobie za to nie wyobrażam życia bez mięsa, uwielbiam każde mięso pod różnymi postaciami :)

2015-03-16 14:57

Xaniab ja nie przepadalam wogole zamiesem :p na obiad mogly byc ziemniaki z salatka, na sniadanie kanapki z zoltym serem zamiast wedliny :) wiec tez bylam nieco zmuszona do jedzenia miesa :)