Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2190 Wątki)

Zgaga w ciąży

Data utworzenia : 2013-01-16 11:48 | Ostatni komentarz 2023-06-14 05:13

Konto usunięte

85243 Odsłony
1942 Komentarze

Też was w ciąży tak męczyła? Jakie miałyście sposoby? ----- Dziewczyny jestem w końcówce ciąży, i mam okropną zgage, bardzo jest to uciążliwe.. Gdzieś na jakimś forum czytałam o mleku że pomaga, mi niestety nie. :( Macie jakieś inne sposoby?

2015-03-16 22:24

Aga ale Ulka w ciazy juz byla takze mozna jej pozazdroscic ze ja to nie dopadlo :) Xaniab ja jakos nie czuje zapotrzebowania tak samo jak ty :) jem bo wiem ze trzeba jesc ale zeby posilek bezmiesny to byl nie posilek to nie powiem :) Smiac mi sie chcialo kiedys z meza jak robilysmy z mama pierogi ruskie i przywiozlam do domu :) Maz wrocil z pracy i pytam go czy je pierogi? A on na to jakie? A ja ze ruskie. A on z miesem? Ubaw po pachy :)) Boze moja dzisiejsza zgaga siega zenitu... Cale gardlo mam obzarte... :(

2015-03-16 22:21

To fakt wszystkie się tak różnimy, ze czasem ciężko coś doradzić. Na jedna coś działa a na druga nie. ;) hehe

2015-03-16 22:19

moim zdaniem po prostu niektorzy nie czuja zapotrzebowania na miesko. ja nie czuje sie jakas oslabiona czy malo energiczna gdy nie zjem w ciagu dnia miecha. a znam i takich ktorzy w kazdym posilku musza miec miesko, bo slabo funkcjonuja. zaawne jak to organizmy roznia sie od siebie

2015-03-16 22:02

Ulka - życzę Ci aby Cię ta zgaga ominęła, chociaż wydaje mi się to mało prawdopodobne- ale różne cuda się w ciąży dzieją wiec warto mieć nadzieje ;)

2015-03-16 21:26

Też kocham mięso. Kawał schabowego albo karkówki musi się u mnie pojawić raz na jakiś czas. Ale krewetkami też nie pogardzę. Co do zgagi - nie wiem co to jest. W życiu nie miałam i mam nadzieję, że mnie to nie spotka, bo jak widziałam koleżankę, która męczyła się w ciąży ze zgagą 24h/dobę to moje mdłości przy tym to małe piwo.

2015-03-16 21:23

Na samej zieleninie bym była ciągle głodna. Mięso musi być choćby raz na dwa dni:)

2015-03-16 21:11

Ja jestem strasznym mięsożerca :) Bez mięsny obiad to nie obiad dla mnie:) Suróweczki też ubóstwiam, ale życia bez mięsa sobie nie mogę wyobrazić :P

2015-03-16 19:28

Ja średnio przepadam za mięsem. Kurczaka jeszcze zjem i schab a reszta może dla mnie nie istnieć za to bardzo lubię kotlety z soczewicy lub ciecierzycy. Bardzo często robie w domu :)