Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Wyprawkowy must have

Data utworzenia : 2022-12-09 16:56 | Ostatni komentarz 2024-04-13 11:43

Konto usunięte

6576 Odsłony
970 Komentarze

Co okazało wam się niezbędne w wyprawce i bardzo przydatne po porodzie?

 

Będąc w ciąży nigdzie nie znalazłam takich informacji, a rzeczy na rynku jest teraz tak wiele, że niewiadomo co się tak naprawdę przyda, a co nie...

 

U nas niezbędna okazała się dostawka do łóżka oraz książeczki kontrastowe.

 

A u was?

2022-12-10 23:00

Największa zalete widzę w sterylizatorze. Bardzo fajny i pomocny sprzęt. Polecam

2022-12-10 16:23

U nas must have: przewijak, śpiworki, mata edukacyjna, karuzela, książeczki pluszowe sensoryczne, poduszka do karmienia, zabawki z pozytywką, mnóstwo pieluszek tetrowych

Przydał się bujaczek Tiny Love, mata piankowa, kokon

Nie przydały się rożki, leżaczek do wanienki.

 

2022-12-10 13:08

W internecie można znaleźć dużo spisów takich niezbędnych rzeczy. U nas z takich rzeczy sprawdziła się niania z funkcją monitora oddechu. Termos, karuzela z funkcją szumu. Miś szumis tak średnio się sprawdził bo szumiał cały czas i już mnie to irytowalo. A karuzela sama wyłącza się po 30 minutach. Pościel ale taka mniejsza do wózka. Bo ta normalna dopiero się przydaje jak dziecko ma z 6 miesięcy. Leżaczek, mata edukacyjna. Córka skończywszy 3 miesiące bd zaczęła się interesować mata i wszelkimi zawieszkami.

2022-12-10 10:50

U nas również przydają się wszystkie rzeczy, które wymieniła halmanowa ;)

2022-12-10 07:22

U każdego co innego może okazać się najbardziej pomocne. U mnie też dostawka była strzałem w dziesiątkę i oczywiście laktator, który był mi niezbędny przez prawie miesiąc. Świetnie sprawdził się również śpiworek, do którego można było schować rączki dziecka, żeby w nocy się nie drapało i dzięki temu spało dłużej :) 

2022-12-09 22:08

Jest już chyba niejeden wątek na ten temat. Np tu https://lovi.pl/forum/13/wyprawka. Czasem wystarczy odświeżyć stary wątek, nie koniecznie zakładać nowy. Z resztą tak pisze w regulaminie żeby najpierw sprawdzić czy już danego wątku nie ma zanim się stworzy nowy. Wystarczy wpisać temat w Lupce... 

2022-12-09 21:12

U nas dostawka również się przydaje. A także: kokon, leżaczek bujaczek (my mamy Tiny Love 3w1), karuzela grająca (do łóżeczka, wózka, nosidełka), karty i książeczki kontrastowe, mata edukacyjna, turystyczna mata do przewijania, zawieszki kontrastowe do wózka/maty/łóżeczka, poduszka do karmienia Poofi.