Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2196 Wątki)

Wyprawkowy must have

Data utworzenia : 2022-12-09 16:56 | Ostatni komentarz 2024-04-13 11:43

Konto usunięte

6658 Odsłony
970 Komentarze

Co okazało wam się niezbędne w wyprawce i bardzo przydatne po porodzie?

 

Będąc w ciąży nigdzie nie znalazłam takich informacji, a rzeczy na rynku jest teraz tak wiele, że niewiadomo co się tak naprawdę przyda, a co nie...

 

U nas niezbędna okazała się dostawka do łóżka oraz książeczki kontrastowe.

 

A u was?

2022-12-13 21:42

No dla mnie jeszcze ten podgrzewacz byłby bardzo przydatny bo moje dziecko uwielbia takie cieplutkie mleczko w ogóle ona nie lubi zimnego jedzenia więc to jeszcze jeden ważny wyprawkowe must have

2022-12-13 14:10

Dla mnie pomocą jest organizer, komoda z przewijakiem, lampka nocna, śpiworek, gniazdko kokon, łóżeczko turystyczne, ręcznik z kapturkiem, stojak i termometr do wanienki, zawieszka do smoczka, trochę elektroniki jak laktator, sterylizator, podgrzewacz na pewno będzie potrzeby aspirator, inhalator, lubię też nasz pojemnik kosz na pieluchy...

2022-12-13 14:08

aniss, mama byc no Wasze dzieci juz sa trochę wieksze wiec ten podgrzewacz na pwno cały czas jest w użytkowaniu i własnie sprawdza się bardzo  :) ale wlasnie na kazdym etapie jest potrzebne cos innego 

2022-12-13 11:06

Oo tak, tp racja u nas laktatpr też się bardzo przydał, zwłaszcza w czasie nawału po porodzie ...

2022-12-13 07:59

Dla mnie najbardziej przydatny tak głównie do pierwszego roku życia później też ale już troszeczkę mniej był u nas po życiu to jest przede wszystkim podgrzewacz Ja na początku nie kupiłam go do wyprawki Myślałam sobie po co mi ten podgrzewacz to jest chyba zbędny gadżet najwyżej jak się okaże że będzie potrzebny kupimy w trakcie przecież będę karmić piersią nawet jeżeli tam trzeba będzie czasem wstać zagrzać jakąś wodę w środku nocy to będą sporadyczne sytuacje No i już po kilku dniach z maleństwem w domu przekonałam się że jednak podgrzewacz jest nam niezbędny i zamówiłam właśnie ten z Lovi na ten moment kiedyś w przyszłości przy kolejnym dziecku nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez podgrzewacza i tak jak dziewczyny tutaj piszą sterylizator również bardzo przydatna i przemyślana rzecz w wyprawce

2022-12-12 11:42

Ja tez bez laktatora to jest numer jeden na liście 

2022-12-11 20:20

Dla każdej mamy będą to inne rzeczy, ja np. nie wyobrażam sobie wyprawki bez laktatora, w pewnym momencie bez podgrzewacza. 

2022-12-11 10:40

to wsyztsko zlaezy od pewnych sytuacji jesłi mama potrzebuje zwiekszyć laktacje lub ją unormowac zapewne powie ze to laktator;) jesli karmi mm to postawi na podgrzewacz lub sterylizator;) butelki;)

u nas najlepszym urzadzeniem jest podgrzewacz;) sterylizator również sie mega sprawdza jednak nie wyobrażam sobie w nocy wstawania i grzania wody... rany aż trudno to przyznać ale pierwsze dziecko wychowywaliśmy bez podgrzewacza i przyznam ze nie wiem jak daliśmy rade;)  dla mnie niezastąpiony;D