Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Wyprawka 2018/2019

Data utworzenia : 2018-09-11 10:32 | Ostatni komentarz 2019-03-31 23:49

IcamxD

15622 Odsłony
1086 Komentarze

Jestem studentka ostatniego roku magisterki, termin porodu mam na polowe stycznia 2019. Przez 4 miesiące czułam się fatalnie, wymioty, zaslabniecia , infekcje. Za 3 tygodnie zaczyna mi się szkoła (wybór promotora, pisanie pracy magisterskiej i bieżąca nauka) kiedy zacząć przygotowywac wszystko dla maluszka? Martwie się ze nie potem moge sie źle czuć i mieć dużo pracy na uczelni a mój facet nie zna się zupełnie na produktach dla dzieci i nie lubi takich zakupow. Mieszkamy we dwoje a nasi najbliżsi 200 km od nas. Także zakupy bede musiala wziac na siebie, a z dużym brzuchem tez nie chcę wychodzic na zimno bo podczas ciąży łapią mnie częściej infekcje. Z jednej strony do konca października chcialabym miec gotowe wszystko a z drugiej myślę ze to za wcześnie. Kiedy zacząć robic wyprawkę?

2018-09-21 14:34

nam się łóżeczko wcale nie przydaje, młody śpi z nami, już nawet w dzień się nie pozwala odłożyć. Najpierw spał w wózku w nocy, teraz po spacerze dosypia a na noc, do nas.

Konto usunięte

2018-09-20 22:32

Łóżeczko ma tylko stać i tak naprawdę to kazde będzie spełniało swoją funkcję. Łóżeczka nie testujemy, więc możemy je kupić bez wcześniejszych oględzin. Natomiast takie towary jak wózek, nosidełko, chusta do noszenia warto przetestować i zobaczyć „na żywo”. Ja w wózku zwracałam uwagę na amortyzację, na wentylowaną gondolę, łatwość prowadzenia i nie wyobrażam sobie zakupu wózka bez wcześniejszego sprawdzenia go

2018-09-20 20:08

Też zaczęłam od wózka, za to łóżeczko było jednym z ostatnich zakupów

2018-09-20 18:25

W sumie ja też zaczęłam od wózka, ale całkiem przypadkowo. Trafiła mi się mega wyprzedaż, i mam wózek 2 w 1 wart ok 2000 PLN za 800 PLN:D Cudo o jakim marzyłam:) A miał być na samym końcu;) Dlatego szykując wyprawkę, warto odwiedzać też strony producentów. Kończą im się serie i wyprzedają ostatnie modele za grosze.

Konto usunięte

2018-09-20 15:56

Ja też wózek i nosidło. Uznałam, ze najlepiej zacząć od tych „większych” zakupów

2018-09-20 14:54

Dziewczyny, a od czego zaczynałyscie zakupy? Ja się przyznaje, że najpierw miałam wózek;-)a potem, resztę dokupowałam. Z suknią ślubną było tak samo, jak tylko dostałam pierścionek wybierałam sukienkę, jeszcze sali nie mieliśmy, daty ani nic ;-))). Ale wózeczek mam śliczny i jaram się jak nie wiem.

2018-09-20 14:16

wcale nie miałam lanoliny, jesli chodzisz do szkoły rodzenia bierz próbki osmetyków, które tam rozdają, póżniej się przydadzą do szpitala. Polecam też filmiki z karmienia piersią(jeśli planujesz) i książkę "Po prostu piersią".

2018-09-20 14:12

zrób już, co się da kup, co się nie da zamów, ewentualnie zrób listę konkretnych produktów do kupienia w razie "w", polecam też spakować awaryjne reklamówki i zostawić w domu, zestaw na cały dzień dla dzidziusia i Ciebie. Bardzo się pocisz po porodzie i czasem 2 koszule na dzień to mało.