Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Wymioty,mdłości kiedy poczulyscie pierwsze ?

Data utworzenia : 2018-01-14 17:07 | Ostatni komentarz 2022-03-31 19:57

Konto usunięte

50727 Odsłony
1702 Komentarze

Chętnie się dowiem kiedy najwcześniej mamy tu obecne pierwszy raz doświadczyly porannych mdłości czy wymiotów w ciąży. Do końca nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży ale pamiętam że było podobnie choć wtedy nie skojarzyłam że jestem w ciąży. W sumie miesiączke miałam niedawno więc tak chodzi mi po głowie czy to możliwe że od początku ciąży ma się mdłości. Jak to z wami było w którym tygodniu się u was pojawiły pierwsze oznaki tzn mdłości czy wymioty ?

2018-05-21 11:42

evelin to dobrze :) myślę że trzeba zachować zdrowy rozsądek wiadomo że nie na każde skinienie ale jak coś sensownego prosi teściowa to od czasu do czasu można pomóc wiadomo byle nie było to widzi mi się tylko.

2018-05-21 10:47

Cieszę się ze moj mąż stoi za mna murem i nie jest na skinienie mamusi. Ale teściowa potrafi się obrazić :P czasem interweniuje zeby maz coś pomogl teściowej a jak on nie chce (ale wtedy jak uwazam ze to sensowne i to nie jakieś widzimisię) w sumie moja teściowa jest spoko ale na humorki ake nikt nie jest bez wad :)

2018-05-21 09:32

magros o tak niektórzy mają teściowe z piekła rodem. najgorsze jak mąż wlansie myśli że to żona sobie wydziwia a mamusia jest ok

2018-05-21 08:10

Najgorzej jak mąż nie dość, że lata to uważa, że to żona ma o nic pretensje i jeszcze z powodu teściowej młodzi się kłócą między sobą. Ale i tak ja wiem, że nie mogę narzekać, bo jak się słyszy czasami, to inni mają naprawdę gorzej, chociaż czasami wkurzają mnie do granic :)

2018-05-18 23:13

Ma teraz własną rodzine to trzeba się nią zająć. Tym bardziej, że my nie mamy dobrej sytuacji i co chwilę z dzieckiem po lekarzach się jeździ. Ale na razie tak będzie. Już niedługo trochę lekarzy nam odleci więc będzie można odpocząć trochę.

2018-05-18 22:03

Aneta i bardzo dobrze, najgorzej jak się nie mówi a później frustracje narastają...

2018-05-18 19:16

Ja nie raz się o to z mężem klocilam i teraz jest trochę inaczej. Jak treścią coś nie pasuje to mówią. Ale ja też od razu mówię, że też nie będę przekładać swoich planów tym bardziej jak chodzi o córkę. Niestety pepowine trzeba kiedyś odciąć.

2018-05-18 17:09

masakra To co piszecie brzmi jak z jakiegoś taniego serialu a tu rzeczywistość... ja bym chyba się wkurzyla jakby mąż latał na każde skinienie palca i nas zostawiał....