Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Wymioty,mdłości kiedy poczulyscie pierwsze ?

Data utworzenia : 2018-01-14 17:07 | Ostatni komentarz 2022-03-31 19:57

Konto usunięte

50978 Odsłony
1702 Komentarze

Chętnie się dowiem kiedy najwcześniej mamy tu obecne pierwszy raz doświadczyly porannych mdłości czy wymiotów w ciąży. Do końca nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży ale pamiętam że było podobnie choć wtedy nie skojarzyłam że jestem w ciąży. W sumie miesiączke miałam niedawno więc tak chodzi mi po głowie czy to możliwe że od początku ciąży ma się mdłości. Jak to z wami było w którym tygodniu się u was pojawiły pierwsze oznaki tzn mdłości czy wymioty ?

2018-05-22 17:39

teściowa sama przecież może pojechać na zakupy albo innego syna czy tam córkę poprosić a nie ciągle twojego męża szczególnie że wiadomo że przrciez też macie potrzeby swoje a męża tak długo z wami nie ma że powinna uszanować to i nie prosić cały czas o coś. wygląda to tak jakby miała ma celu was rozdzielić....

Konto usunięte

2018-05-22 17:27

Dwa miesiące to bardzo długo. Zwłaszcza dla małego dziecka. Wiadomo że jak męża dlugo nie ma to pewnie ma wiele spraw wokół domu, ale najważniejsze żeby spędzał dużo czasu z dziećmi a co dopiero żeby jeszcze miał innych wozić. Rozumiem, pomóc, ale jeśli nie ma palącej potrzeby to teściowa powinna pomyśleć o nim i jego relacjach z dziećmi

2018-05-22 17:22

To tym bardziej wiedząc to, teściowa powinna nie zawracać mu głowy sobą, tylko chcieć, żeby spędził czas z własnymi dziećmi...

2018-05-22 17:08

Dokładnie Aisa a szczególnie ważny jest ten czas teraz bo nie bylo go 2 miesiace i jakby nie patrzec odbije sie to na relacjach miedzy nim a dzieciakami. Czasami teraz siedze i zastanawiam sie jaka bedzie reakcja Filipka na niego czy go pamieta bo jakos bardziej zwraca uwagę jak dziadek dzwoni przez skypa niz tatuś.

2018-05-22 17:01

rewers aby się nie dał i z wami spędził czas poszedł z wami na zakupy i wgl jakieś spacery i nie tylko to ważne by tatuś też z dziećmi spędzał czas i się bawił :)

2018-05-22 16:57

moi rodzice wlasnie sami potrafią wszystko, mama tez jak tata jest w delegacji to wsiada w autobus i jedzie na zakupy a tesciowa cwana i wygodna do wszystkiego potrzebuje swojego synusia ;) Maz ma przyjechać do konca tygodnia ale nie wien dokładnie kiedy bedzie, pewnie juz jak pojedzie najpierw zawiesc szwagra do domu bo jest w szwecji z nim to tesciowa ustawi mu plan na caly tydzien. To sie zdziwi bo maz obiecał ze sie nie da i caly tydzien nie rusza sie z domu tylko spędza czas z nami.

2018-05-21 16:35

Niektórzy w ogóle nie potrafią pepowiny odciąć. Popoc pomocą ale nie każdego dnia z umiarem. Rodzice czy teście są w takim wieku, że jeszcze się sami obsluza. Więc nie ma co też być na każde zawołanie. Wszystko w granicach zdrowego rozsądku.

2018-05-21 12:49

Dokładnie. A pomagać tez sobie trzeba ;)