Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2213 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19384 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-06-01 12:12

hirudo - właśnie się zastanawiałam gdzie się podziewasz i czy wszystko ok . zdecydowałam się w końcu na PBKM - wydaje mi się najbardziej kompetentny, niby już na progenis byłam zdecydowana ale ostatecznie zniechęciła mnie osoba z która miałam podpisać umowę, bardzo nieżyczliwa ... robiąca łaskę że do mnie może przyjechać i to tylko dziś, a ja nie byłam do końca zdecydowana. cenowo wyszło praktycznie to samo co progenis, bo akurat w pbkm była promocja musiałam tylko zadeklarowac ze poród mam 30 czerwca ;))) mam nadzieję że mały wyskoczy początkiem lipca bo będzie psikus :D

2015-06-01 09:25

Właśnie - sierpniowych malutko, więc też się nieco przyłączę do tego wątku :). Aga - mój maluszek też ostatnio cały czas szaleje :). Robi fikołki, kopie... A nawet kilka dni temu miałam wrażenie, że pod ręką całą jego stópkę poczułam :D. Co do wicia gniazdka - zaczynam od lipca pranie i prasowanie ubranek dla małego. Rodzice wyjeżdżają na dłuższy czas, więc będę miała wolne ich mieszkanie, czas i miejsce. Aż nie mogę się doczekać. Oliss - gdzie wykupiłaś ostatecznie zestaw i za ile. Na pewno napisałaś w odpowiednim do tego wątku, ale nie było mnie tak długo, że zanim to znajdę, to chyba rok minie :)

2015-05-31 12:26

ja wic gniazdo już zaczęłam dość dawno :D juz na szczęście wszystko wyprane wyprasowane, tylko jeszcze rożki się suszą ;) łóżeczko też nie złożone, myślę że za 2 tyg. to zrobimy :) jeszcze czekam na zestaw pobraniowy krwi pępowinowej i jestem mam nadzieję w 100% gotowa :D

2015-05-30 23:07

Też mam takie podejście Doris :-) tak w 7 miesiącu już byłam spokojna, że jak dziecko w razie chciało by szybciej przyjść na świat to już sobie poradzi:-)Ja w ogóle jestem panikara (niestety) staram się pozytywnie myśleć,ale tak czy inaczej boje się,że coś się stanie itd.... Tak czy inaczej u mniej już 8 miesiąc i już jestem spokojna, że jakby chciał wychodzić to da rade :) oczywiście wolałabym, żeby jednak zaczękał do tego lipca:-) Torbę do szpitala też mam spakowaną jakby co, więc ogólnie jestem przygotowana. A czy mam poczucie wicia gniazda? trudno powiedzieć i tak i nie :-)))) Nie mam za bardzo kiedy o tym pomyśleć, z jednej strony już bym chciała mieć wszystko ogarnięte, poukładane, naszykowane a z drugiej z moim synkiem nie za bardzo sa się coś zrobić :-))) Nie mamy złożonego łóżeczka, bo mąż zapracowany a ja sama tego nieogarnę, mąż też mi ogólnie obiecuje,że pomoże ze wszystkim, ale wiem, że też nie ma kiedy i tak to wygląda :-) ale ogólnie wszystko mamy tylko nie poukładane :-)

2015-05-30 22:51

Oliss - piękną już ma wagę :) A z tym szybszym wyskakiwaniem - mnie już pociesza fakt, że jakby cokolwiek się miało dziać i już by się miał poród zacząć to dzieciaczki są na tyle duże, że sobie poradzą :) Ogólnie włączył mi się strasznie syndrom wicia gniazda - pranie ciuszków, pościeli, prasowanie, porządki gdzie się da, kupowanie braków, żeby już na 100% mieć wszystko gotowe. Nawet torbę do szpitala już mam spakowaną :D Też tak szalejecie czy raczej spokojnie u Was?

2015-05-30 17:25

Przygarniemy z wielką radością :) Aina W. - mój chciał w 30 tyg. wyskoczyć, ale go jeszcze troszkę podtrzymujemy :D żeby jeszcze posiedział :) moja rada to niestety uparte uleżenie na lewym boku, niestety jest to trudne ale pomaga. Ja dziś byłam na wizycie i mam pozwolenie na spacery, a za 2 tyg. odstawiamy leki i możemy rodzić :D dziś się smialam ze musze do konca czerwca urodzić bo tak zadeklarowalam na umowie z PBKM :D dostałam akurat dzięki temu rabat ; ) a mały rośnie jak na drożdżach bo już 2400 ;) a termin z usg skrócił się do 12 lipca... zobaczymy kiedy wyskoczy :D

2015-05-30 16:08

Sierpniowych jest malutko więc może mnie przgarniecie :) Czekam na 8 sierpnia ale czy będzie sierpień czy lipiec zobaczymy :) Moja niunia szaleje w brzuchu cały czas wczoraj przez 2 godziny jak leżałam z synkiem bo on spał to kopała w każdą stronę

2015-05-30 12:42

Jestem ;) termin na 21 lipca, raz już prawie rodziłam na początku maja, na szczęście córka postanowiła zostać jeszcze w brzuszku ;) podano nam w szpitalu sterydy na rozwinięcie płucek, kroplowki leki itd.. Musimy się duuuuuzo oszczędzać, choć ciężko ponieważ jest jeszcze starsza prawie trzy letnia córcia, bardzo energiczna :) jest ciężko lecz dajemy radę jeszcze,jeszcze;) pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie :)