Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2220 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19410 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-06-03 10:46

Dziewczyny kiedyś też w taką pogodę nie wracałam do domu tylko cały czas siedziałam na dworze :-)))) zawsze byłam pieknie opalona.Opalać jako tako się nie lubie, tzn nie wyleżałabym, czy nie wysiedziałabym w jednym miejscu - tj dla mnie coś niemożliwego i podziwiam te kobitki,które leżą plackiem cały dzień np. na plaży:-))) ja muszę się ruszać, rower, piłka itd:-))) W tym momencie siedzę w domu, bo na dworze jest mo za duszno, za cieżko i za gorąco, w domu jest mi dobrze, za to moje dziecko jest cały czas na dworze z dziadkami :-))))) dobrze, że jestesmy akurat na wsi i jest komu za nim biegac :-) Co do krwi pępowinowej to bardzo bym chciala ją pobrać i przechowywać, ale podobnie jak u Agatki-nie stać mnie na to :(żałuje, ale niestety ciężko by mi było wygospodarować nawet te 680zl:((( A u mnie dzisiaj spokojnie, mały jest spokojny, ale już mi ciężko w tym 8 mscu..:)

2015-06-03 09:34

hirudo- podpisując umowę płacisz najpierw 680 zł - kwota wstępna, kwotę podstawową płacisz po miesiącu od urodzenia dziecka, to jest ta najwyższa opłata, kolejny koszt to dopiero za rok - opłata roczna. Tą kwwotę odstawową można też rozbić na raty, więc warto przemyśleć :) ja niby już zakończyłam kompletowanie wyprawki ale a to jeszcze to mi się spodoba a to jeszcze tamto i znowu mi się zbiera kupka do prania ;) ja na słońcu mogę mieć tylko nogi wystawione, reszte chowam do cienia ;) chociaż i tak nie mogę za długo siedzieć bo wtedy częściej mi się brzuch stawia :(

2015-06-03 08:57

Również nie mogę wysiedziec na słońcu ,a moje dziecko chciało by na dwór :( Ja nawet nie rozważam pobierania komórek nie stać mnie nawet jakbym chciała odłożyć nie bardzo jest z czego. Mała kopie i rozpycha się czasami mniej czasami bardziej :)

2015-06-03 08:51

Doris- mam ze słońcem ten sam problem. Oliss- dziękuję za informację :). Nie lubię takiej braku życzliwości i na pewno tez z tego samego powodu nie podpisałabym umowy. Ja dalej mam z tym dylemat, bo naprawdę nie stać mnie teraz na ten wydatek, a mam wrażenie, że te komórki mogą kiedyś stać się niezbędne. Co do ruchów maluszka - kopie ostatnio często i intensywnie. Brzuszek mam napięty, więc czuję go pod ręką dość konkretnie :)

2015-06-02 23:11

Ja zawsze kochałam słońce i upały - a teraz? Wysiedzieć nie mogę na leżaku 10 min tylko chowam się w cień. Już teraz jest duszno i gorąco, a co dopiero później... A ogólnie muszę się Wam pochwalić, że w piątek odbieram ostatnie zamówienie i tym kończę kompletowanie wyprawki :) Co do ruchów - kopniaczków jest teraz coraz mniej tylko czuję mocno jak się mały wierci i rozpycha. Biedaczek musi jeszcze trochę wytrzymać ten ścisk ;)

2015-06-01 17:10

też mamy takie dni że wierci się non stop a innego dnia jest spokojniejszy :) teraz i tak już coraz mniej miejsca ma więc ilość ruchów ograniczona ;) mi na początku jakoś trudno było wyobrazić to sobie jakon tam siedzi w tym brzuszku :) dopiero na internecie poogladalam zdjęcia, filmiki i wiem że jest skulony calutki w kłębuszek :) powiem Wam że dziś wyszłam troszkę na słońce, wystawione miałam tylko nogi i jaka fajna opalenizna mnie zlapała, aż żal mi że cała nie mogę się wystawić ;(

2015-06-01 14:09

Mój wczoraj też bardzo kopał. Mieliśmy wczoraj komunię i większość czasu siedziałam za stołem i jadłam :-)))))) Na dworze było gorąco, ale nie za bardzo miałam siłę, żeby spacerować, a w pomieszczeniu na sali było w sam raz :-) Małego w brzuchu czułam bez przerwy:-))) nie wiem czy to z tego jedzenia czy po prostu taki miała dzień :-) a może mu się spodobały bądź nie spodobały nowe smaki i tak reagował, bo starałam się jeść to, czego nie mam na co dzień w domu:)

2015-06-01 13:16

Wczoraj też mi się wydawało że czuję stópkę :) fajne uczucie troszkę bolesne ale jak cieszy :) Co do ciuszkow to ja czekam do końca czerwca bo mam wrażenie że później może być za późno ;) poza tym może do tego czasu pokoik dla synka będzie gotowy to od razu będzie wielkie sprzątanie i edukowanie wszystkiego bo to co kupiłam to upchniete w pudlach jest