Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2213 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19386 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-05-25 20:15

To i ja dołączę :) Z OM mam termin na 02.08, a z ostatniego Usg na 22.07. Mój lekarz straszy mnie cesarką, więc w sumie jeszcze szybciej mój maluch może się na świecie pojawić... ;) Oliss- też miałam podobną sytuację na przełomie kwietnia i maja - kilka dni twardniał mi brzuch, ale w granicach normy, jednej nocy skurcze, twardnienie i w efekcie 5 dni szpitalu pod kroplówkami... Od początku mam ciążę ryzyka, więc nadal - jak najmniej wysiłku i dużo odpoczynku... Byle dotrwać do lipca ;)

2015-05-25 19:46

To wydaje się większy niż 91cm, ale to szybko podskoczył :-) Mój ma te 99,5cm, mierzyłam dzisiaj - ciekawe ile jeszcze urośnie, jutro mam też wizyte u lekarza więc dowiem się czy wszystko ok. Ja już się męczę a jeszcze prawie dwa miesiące, w 9 mscu będzie ciężko, bo będzie gorąco, nogi będą puchły... Pierwsze dziecko rodziłam w grudniu i było mi strasznie ciężko w tym 9mscu a teraz to już w ogóle.

2015-05-25 10:20

zobacz jaki u mnie ogromny 32 tc, chociaż teraz wdaje mi się że troszkę przystopował z rośnięciem ;) u mnie 91 cm a pamiętam mierzyłam na początku miesiąca to było 90 cm nie wiem jak to możliwe, chyba coś źle mierze ;) koncówka najgorsza, niby już niedaleko ale jednak jeeeszcze trochę :/ czas zasczyna mi się strasznie dłużyc.

2015-05-23 19:43

Dzięki :-) wszyscy się śmieją,że wyglądam jak bym piłkę połknęła :-))) Brzuch mam teraz taki jak w pierwszej ciaży w 9 miesiącu - jak nie większy :-))) ciekawe ile jeszcze urośnie, ostatnio zmierzyłam sobie obwód brzucha; 99,5cm :-)

2015-05-22 19:58

Moj Oliverek jest z 8 kwietnia a malutka ma się urodzić 8 sierpnia więc nasi synowie są w tym samym wieku tylko miesiącami... Ale brzuszek masz ładny :)

2015-05-22 17:17

To mój brzuch :-))))) Mój synek ma dokładnie 2lata i 5miesięcy, no prawie 2,5roku :-))) a z drugim mam termin na 11 lipca. Wszystko jest ok z ciążą, ale jaj mam jakieś dziwne przeczucie, że urodzę wcześniej- nie wiem czemu... brzuch też mam duży, w pierwszej ciąży miałam taki w 9mscu.

2015-05-22 15:39

manndarynka - ile synuś ma ? mi w 29 tc na usg wyszło że niby 14 lipca ;) lekarz cały czas mi mowi że nie dotrzymam do końca, bo dzidziuś duży ... ciekawe jak będzie naprawdę ;) a brzuch też mam ogromny i zastanawiam się ile on może jeszcze urosnac :) ile przy ostatniej wizycie dzidziuś ważył ? Teraz chyba taki najgorszy okres oczekiwania, niby już niewiele a jednak sporo

2015-05-22 15:31

O rany Oliss, ale miałaś przeżycie, też bym się przestraszyła. Ja mam dokładnie an 11 lipca, ale czuje się tak jakbym niedługo rodzić, brzuch mam wielki i niestety też twardy....przeraża mnie to, ostatnio jak byłam u lekarza (na początku maja) to wszystko było ok, ale teraz mamy końcówkę maja. A jeszcze ostatnio wczoraj dokładnie mąż do mnie - ale Ci się brzuch obniżył....ja do niego co ty gadasz, bo ja tego nie widzę,nie wiem, może tego nie odczuwam, bo go noszę, ale na prawdę nie widzę a to też nie dobrze, bo brzuch się obniża przed porodem. Nie wiem - ja to mam w ogóle dziwne przeczucia, że do tego lipca nie dotrwam, mam nadzieję, że tylko mi się tak wydaje, może dlatego, że jestem zmęczona, bo jednak całe dnie zajmuje się synkiem i odpoczywam tak na prawdę tylko wtedy kiedy śpi (czyli np teraz mam wolne) a tak co ciągle coś.....wiadomo jak to dziecko :-).