Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2222 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19430 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-06-06 17:47

też mnie nie będzie już martwiło kiedy mały wyskoczy byle wejść w 9 miesiąc i odetchnąć już ... -u mnie najlepiej jakby jeszcze dociągnąć 2-3 tyg. wyleżeć jest mi ciężko bo wiecie jak jest w domu ;) coś tam zawsze trzeba zrobić ... AgnieszkaE-1976 - to nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć powodzenia i wierzę że wszystko dobrze się potoczy, komisja zobaczy brzuszek to od razu dadzą zal. ;)

2015-06-06 16:33

oliss, niestety nie mogę sobie odpuścić obrony, bo studia miałam dofinansowane z pracy, więc musiałam się rozliczać z każdego semestru. Na szczęście mam wszystkie zaliczenia i egzaminy, została tylko ta obrona. manndarynka, mi też obojętne czy urodzę w lipcu, czy w czerwcu. Chodzi o to, żeby dotrwać do "bezpiecznego" tygodnia ciąży. U mnie będzie to ok. 20 czerwca.

2015-06-06 16:21

A mi to jużobojętne kiedy będzie ten poród i tak to jest data orientacyjna i trzeba liczyć dwa tygodnie wcześniej lub później :-) mam tylko nadzieję, ze chociaż tak do 20 czerwca mały posiedzi w brzuchu a potem może wychodzić, nie ma dla mnie znaczenia czy to będzie lipiec czy czerwiec:-) Bardziej będę się martwiła jak będzie po dacie porodu, bo w ostatnich badaniach wyszło mi że mam niestety tego paciorkowca a to jest też niebezpieczne dla dziecka przy porodzie a jak wody robią się zielone to już w ogóle.

2015-06-06 15:40

skurcze najgorsze, ja po sobie wiem że nie można ich bagatelizować ;) już dwa razy mały chciał wyskoczyć, więc śmieję się że do 3 razy sztuka ;0 3 raz będzie już ostatni :D ja na szczęśćie w domku mam chłodno, każdy się cieszy jak do nas przychodzi bo taki przyjemny chłodek :) a co do obrony to podziwiam, ja odpuściłabym ...

2015-06-06 15:25

Hirudo, ostatnie USG miałam 28 maja, wg wymiarów dzidzia ma się urodzić 13 lipca. Lekarka nic nie mówiła, tylko na wydruku usg jest taka rubryka EDD(AUA) i tam jest data porodu. Oliss, ja również chcę, żeby maleńka jeszcze trochę posiedziała w brzuszku, chociaż czuję się fatalnie. Często mam skurcze, źle znoszę upały, a od 2 dni bardzo "ciągnie" mnie skóra w okolicy pępka. Poza tym czeka mnie w tym miesiącu obrona pracy na studiach podyplomowych. Praca jeszcze nie do końca napisana, a w głowie pustka. Ogólnie brak chęci. Wczoraj kupiłam materac do łóżeczka, a dziś prałam ubranka. Nie wiem kiedy będę prasowała, bo w takim upale nie dam rady.

2015-06-06 09:56

AgnieszkaE-1976 mam podobnie z miesiączki 19 lipca z USG 14 lipca a ostatnio pokazało 12 lipca. tylko my ciągle na lekach rozkurczowch i naszym celem jest dotrwać jak najdłużej. minimum do końca czerwca ;)

2015-06-06 09:27

AgnieszkaE- a kiedy miałaś ostatnie USG, wg którego określał lekarz te daty? Zastanawiam się, kiedy ja dowiem się o ewentualnej zmianie mojej daty OM :)

2015-06-05 13:51

Manndarynka, u mnie 3 dziewczynka. Termin porodu zmienia się u mnie jak w kalejdoskopie. Z daty OM powinno być na 18 lipca, potem z USG długo był 11 lipca, niedawno 5 lipca, a teraz pojawił się termin na 13 . I bądź tu kobieto mądra! Mam nadzieję, że chociaż dotrwam do końca czerwca, bo poprzednia córka urodziła się w 35 tc. Macie już dziewczyny spakowane torby do szpitala, bo ja nie do końca?