Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2265 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19744 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-06-21 09:13

Doris85 współczuje, bo to strasznie upierdliwy ból, zrób ząbek zanim urodzisz bo potem będzie jeszcze trudniej. A jak sobie poradzić z bólem - w ciąży to chyba nic Ci nie zaproponuje, bo tabletek za bardzo nie możesz łykać , no chyba że właśnie paracetamol, ale chyba najlepiej żebyś pojechała i go zrobiła. Jesteś w zaawansowanej ciaży, więc nie będą Ci robili problemu z przyjęciem. Co do wcześniejszego porodu -ja też tak czułam i miałam wrażenie, że dziecko wcześniej przyjdzie na świat, ale teraz już sama nie wiem, zostało jeszcze troche czasu do 11 lipca, ale nie wiem czy dotrwam do końca. póki co czuje się dobrze a nawet lepiej niż ostatnio :-)

2015-06-21 00:47

Agnieszka -gratulacje!!! :) Super, że wszystko poszło bez komplikacji i że maleństwo jest zdrowe. Życzę Tobie duuużo sił i pozytywnej energii. My właśnie zaczęliśmy 35 tydzień i mam jakieś takie przeczucie, że max 3 tygodnie i też będę już miała mojego maluszka na świecie. Zobaczymy czy przeczucia się sprawdzą. Póki co bardziej niż poród martwi mnie ból zęba - zaczęło się wczoraj wieczorem, w dzień trochę odpuściło a teraz znowu boli :( Jak jutro będzie nadal tak kiepsko to na dyżur stomatologiczny będę musiała jechać, choć wolałabym wytrzymać do poniedziałku i iść do swojej dentystki. Ratuję się Paracetamolem, goździkami i okładami z lodu. Macie może inne sprawdzone metody na ból zęba?

2015-06-20 21:42

AgnieszkaE-1976 wielkie Gratulacje:-)))) zastanawiałam się co u Ciebie i tak myślałam, ze pewnie będziesz już po, bo się nie odzywałaś :-) super, ze masz już poród za sobą i córeczkę po drugiej stronie brzuszka, pięknie :-)))))))))) Zgadza się do 20 wytrzymałam i póki co jest ok , a czuje się teraz lepiej niż np miesiąc temu, teraz już nie mam takiego wrażenia że wcześniej urodzę,ale zobaczymy jak to będzie, nie znamy dna ani godziny porodu :-) Delikatne skurcze cały czas mam, męczą mnie też skurcze w łydki - są na prawdę bolesne i długo się trzymają. ale poza tym jest ok i mam nawet więcej sily, energii :-)

2015-06-20 19:19

Agnieszka gratuluje!! Super ze wszystko w porządku z Wami i malutka zdrowa :-) w sumie nawet nie taka malutka :-) jeszcze raz gratuluje!! :)

2015-06-20 18:54

Cześć dziewczyny! W środę o 6.25 urodziła się moja córeczka Magdalenka. Tak jak Wam pisałam we wtorek pojechałam do szpitala ze skurczami i krwistym śluzem, o 18.30 - rozwarcie 1 cm, o 21.30 - 5 cm. Później już poszło wolniej, bo główka była cały czas wysoko, nawet przy pełnym rozwarciu. Namęczyłam się strasznie, ale warto było - malutka ważyła 2900, 54 cm długości i dostała 10 punktów. Jestem bardzo szczęśliwa, jesteśmy już w domu. Cieszę się, że Wy trzymacie się dalej, dziś już 20 i dałyście radę!

2015-06-20 16:53

Oliss87 u mnie na wczoraj wszystko pozamykane, o skracaniu się tez nic nie wspominal :) na wcześniejszych wizytach zawsze mowil, ze mam baaardzo dluga szyjkę :) będę rodzic 3 dni haha:) Wczoraj mialam robione pierwsze ktg, to jakieś skurcze tam się pojawialy :) okolo 25-30% :) A co do wagi z USG to oczywiście, ze nie jest dokladne, mój bratanek mial ważyć okolo 4300 a urodzil się kawalek ponad 3900 wiec różnica spora:) chodzi tylko o to żeby sprawdzić czy dziecko prawidlowo rośnie i się rozwija, czy nie przybiera za malo bądź za dużo :)

2015-06-20 12:10

hirudo dokładnie mi na początku niby mały szedł pięknie na 4 kg a teraz w prawie skonczonym 36 tc wyszło 2,5 kg ;) czyli jednak nie taki duży ;)

2015-06-20 10:33

Witaj Anetko. Twoja malutka rzeczywiście sporo waży, ale mój synek (termin mamy na 22.08, ale ostatnio wg USG na 14.08) ważył w 30 tyg 1555, więc pewnie teraz (dzisiaj zaczął się 32 tydzień) będzie wagowo podobny do Twojej córy :). Nie ma się co do końca tak sugerować tą wagą, bo USG potrafi się mylić nawet o 0,5kg.