Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2265 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19741 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-06-23 10:56

No właśnie a co do piersi i karmienia, to jak u Was z biustonoszami? Macie specjalne do karmienia czy zwykle? Bo ja nie wiem w co zainwestować :)

2015-06-23 09:02

ostatnio od 2 dni zaczęły mnie bolec sutki :/ ciekawe czy coraz blizej poród :D szczerze to już bym chciała w przyszłym tyg. :) ale niestety na zawołanei się nie da :D natalus u mnie jest 36 + 3 :)

2015-06-23 06:48

Ojj tak, ten ostatni okres oczekiwania jest po prostu cudowny :) Ja to bym co chwile przekladala i przegladala ubranka malej :) szaleje juz chyba :) my jutro skonczymy 36 TC:) i tez mam nadzieje, ze jednak urodze w lipcu a nie z początkiem sierpnia :)

2015-06-22 23:28

Oby tylko się nie okazało, że przenosimy i będziemy rodzić w 41 - 42 tygodniu ;) Ja jakoś psychicznie się nastawiłam na lipiec, w sierpniu to już mam zamiar na spacery z synkiem śmigać :) Oliss koniecznie daj nam znać po wizycie. Ciekawe co lekarz zdecyduje :) Mimo wszystko ten czas oczekiwania też jest fajny - z jednej strony człowiek się cieszy ostatnimi chwilami ciąży i wolności, z drugiej by już chciał tulić dziecko w ramionach... Od początku ciąży modliłam się i bałam czy dotrwam do końca i tylko liczyłam ile czasu zostało do 34 tygodnia (od tego tygodnia szpital, który wybrałam przyjmuje do porodu). A traz - jak już ten tydzień przekroczyłam - błogi spokój i cierpliwe czekanie...

2015-06-22 22:37

A mi czas leci jak szalony, choć pewnie ostatnie 2 tygodnie będą się dłużyć i dłużyć ( o ile do nich dotrwamy :p).

2015-06-22 15:46

szyjka sie skraca więc wszystko jest prawidlowo :) do terminu na pewno nie dotrwamy, póki co ... ufam i wierze mojemu lekarzowi ;D obym sie tylko nie zawiodła :) będąc na lekach mam dość częste i coraz dłuższe skurcze więc po odstawieniu leków wydaje mi się że to będzie moment ;) będe znowu w czwartek to może coś się wiecej dowiem :))) im bliżej tym dłuży sie to wszystko piekielnie !

2015-06-22 15:22

Obyś tylko potem za długo nie musiała z porodem czekać. Zanim organizm oczyści się z leku, to też przecież nieco czasu minie.

2015-06-22 13:20

Chyba tak szybko się nei zacznie bo jeszcze biorę leki ;) dopiero jak je odstawie to możemy pęknąć :D mój lekarz jest bardzo zapobiegliwy i chce jak najdłużej mnie pociągnąć żeby maluszek był już dobrze rozwinięty :) mi w I tr poleciały zęby ale to dlatego że podjadałam w nocy ;) teraz myję 3x dziennie i mam spokoj :)