Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2265 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19747 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-06-18 09:38

Doris mi ostatnio dość często mi się słabo robi :/ dziś mam wizytę więc może się dopytam czy ze mna wszystko ok :D jak wy to robicie że do 11 śpicie ? :D mój już o 7 głodny i nie da pospać ;)))

2015-06-18 09:12

Najlepiej wtedy stanąć po prostu na tej nodze zaczynając od stania na palcach i przechodząc do stania na pięcie. Dodatkowo mocno rozcierać łydkę w kierunku od stopy do kolana. Natalus - witaj. Ja również sypiam i do 11.00. Wiem jednak, ze za 2 miesiące ta laba się skończy :)

2015-06-18 01:09

Chyba tylko takie rozciaganie pomaga :) No ja odkąd jestem w ciąży to tez potrafię spać do 10-11 :) dobrze, ze mój 5-latek ogarnięty i sobie radzi jak wstanie wczesniej ;) czasami tylko stęka, ze mam juz wstać i zrobic sniadanko :) no i wtedy trzeba juz się wygrzebac :)

2015-06-17 23:27

Natalus - witamy :) Fajnie, że dołączyłaś. Ja skurcz w nodze zawsze "rozciągałam" - na siłę prostowałam na maxa nogę aż po same palce - straszny ból, ale przechodziło. Co do liczenia ile jest skurczów - nie stosuję tego. Za to zgodnie z zaleceniami położnej liczę ruchy dziecka - absurd straszny, bo powinno się liczyć od 9 do 21 i w momencie 10 ruchu zapisać godzinę, w której nastąpił. Tylko jak to się ma do sytuacji, kiedy - tak jak dziś spałam prawie do 11? :D I już wychodzi przekłamanie... Ja mam ostatnio wysoki puls - przy normalnym ciśnieniu 110/60 - 70 mam 100 - 120 - czasem aż się słabo od tego zrobi, ale podobno to normalne i nie ma wpływu na dziecko, więc się tym nie przejmuję.

2015-06-17 20:48

takiemu maluszkowi ciężko zrozumieć mandarynka że musi być grzeczny i pozwolić Ci leżeć :( ciężko Ci na pewno, ale pomyśl że już niedługo będzie drugi maluszek i wszystko się unormuje :) jak macie skurcz brzuszka to przyśpiesza wam wtedy bicie serca ? bo mi strasznie i nie wiem czy to normalne ??

2015-06-17 20:30

natalus51 witamy :-)))) Oj z tym magnezem to też różnie, brałam i tak miałam skurcze, teraz też mnią łapią,najgorzej jest jak mnie złapię tak o 5 rano w całej łydce i trzyma z minute - masakra. Zwijałam się tak ostatnio z bólu, już myślałam, ze mnie nie puści Ja te od kilku dni mam takie delikatne skurcze przedporodowe, wiec jak nie jedne to drugie mnie łapią a najgorsze, ze nie zawsze mogę się położyć kiedy chce bo syn mi nie pozwala - dziwnie brzmi prawda:-), ale chodzi oto,ze jak się przestaje z nim bawić i się położę, to po mnie skacze, ech :-)

2015-06-17 19:57

No musimy dac rade ;) czeka nas o wiele większe przeżycie ;) ja to w sumie nie wiem co to poród, pierwsza mialam planowana cesarke, bo mialam cholestaze, ciekawe jak będzie tym razem :) na razie nie mam żadnych przeciwwskazań do porodu SN :)

2015-06-17 18:50

magnez to ja biorę cały czas :( nic jakos przetrwamy ;)