Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2265 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19732 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-07-08 18:07

natalia2186 nie znasz dnia i godziny kiedy może złapać Cie poród :-) ja miałam na 11lipca poród, w czwartek 2 lipca pojechałam sobie jak co dzień na ktg i wyszło,ze mam jakieś skurcze, których w ogóle nie czułam. Zatrzymali mnie w szpitalu i powiem Ci, że byłam pewna, że na drugi dzień mnie wypiszą, bo przecież nic się nie działo i po co będę trzymała łóżko. A w czwartek w nocy jak się wszystko rozkręciło tak w piątek o 11:15 urodziłam:-)

2015-07-08 17:51

A ja byłam dzisiaj na wizycie i niestety nic nie wskazuje na zbliżający się porod. W dodatku mój lekarz idzie na urlop i wizyte w dniu terminu (15.07) mam u innej Pani doktor, Ostatnio mam trochę za wysokie ciśnienie i mój lekarz mówił, że w związku z tym, w dniu terminu, skierował by mnie do szpitala, ale w związku ze zmianą lekarza nie wiem co wymyśli nowa Pani doktor. No i kolejny stres gotowy... I oczywiście znowu usłyszałam, żeby zwracać uwage na ruchy. Jak tylko coś niepokojącego będzie się działo to jechać do szpitala. Dobrze, że to już końcówka.

2015-07-08 16:52

hirudo-bonum dzięki :-))) a powiem Ci, ze jak miałam te skurcze to miałam chwilę zwątpienia i już miałam powiedzieć, ze chce jednak cesarkę i że wymiękam...., mówię Wam chodziłam po korytarzy w tą i z powrotem i płakałam z bólu, ja wiedziałam,ze po cesarce ból może być większy bo blizna się rozciąga i skurcze, ale nie sądziłam,ze ten ból będzie aż taki okropny... ciągle chodziłam, żeby mi sprawdzili jakie mam rozwarcie i tak przez 9h....masakra na prawdę i jak tylko było to 4cm to tak się ucieszyłam,ze nawet ból był mniejszy :)))) przy tych bólach w ogóle nie odczułam zastrzyku w kręgosłup, nie wiedziałam kiedy się wbił. natalus51 szybko zleci, ja miałam na 11 lipca i urodziłam 6 dni wcześniej i w sumie dobrze bo mały i tak był spory :-) poza tym męczyło mnie codzienne jeżdżenie na ktg, liczenie ruchów, dobrze że urodziłam wcześniej.

2015-07-07 20:46

Gratulacje dziewczyny!! :) zazdroszcze Wam, ze juz jestescie po :) my mamy termin na 22 :) a teraz w piatek wizyta :) no i na razie nic szczegolnego u nas sie nie dzieje :) czekamy czekamy :)

2015-07-06 09:06

Takim dzielnym kobietom to tylko gratulować determinacji! Jeszcze raz gratulacje Mandarynko i Oliss :)

2015-07-05 22:41

Tak przy niedzieli same dobre wieści :-) przybyło dwóch kawalerów na ten świat Manndarynka serdeczne gratulacje :-)))) i to w dodatku urodziłas sn a tak jak sobie wymarzylas :-))))

2015-07-05 22:32

Gratuluję Serdecznie Dziewczyny :) bylyscie dzielne super że już macie maluszki przy sobie teraz cieszcie się swoimi maleństwami

2015-07-05 22:01

Oliss, Manndarynka - gratulacje kochane! super, że wszystko poszło dobrze. Miałyśmy być lipcowymi mamusiami, a jesteśmy czerwcowymi!