Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2265 Wątki)

Lipcowe mamusie 2015 :-)

Data utworzenia : 2015-02-11 07:58 | Ostatni komentarz 2015-12-16 09:20

asiulek2507

19731 Odsłony
368 Komentarze

Hej czy są tu jakieś mamusie z terminem porodu na lipiec? :-)

2015-07-09 20:28

Byliśmy dziś na wizycie - mały waży już 3600 i termin z USG wychodzi na 24.07. Szyjka miękka, ale trzyma - nie zanosi się na to, że w najbliższych dniach urodzę. Jeśli do końca miesiąca nic się nie będzie działo to 30.07 idę na ostatnią wizytę i wtedy zdecydujemy co dalej. Niestety mój lekarz idzie od 01.08 na urlop, więc lepiej jakby się synek ogarnął i urodził do tego czasu. Do tego ta waga przeraża - jeśli przekroczy 4 kg będzie cesarka :( Czego bardzo bym nie chciała. Biorę oczywiście poprawkę na błąd pomiarowy, ale i tak jestem w szoku, że już taką wagę ma ;)

2015-07-09 15:58

Chciałabym mieć takie bóle ja wyłam jak dostałam regularnych skurczy tak bolało . sam poród nie trwał długo tylko skurcze bardzo męczą zanim będzie pełne rozwarcie.

2015-07-09 14:22

Pewnie to zależy od kobiety:-))))u mojej siostry akurat podziałało i na prawdę miała lekki poród, w ogóle skurcze dostała rano - delikatne i po 18 już czuła mocniejsze, no to stwierdziła,ze chyba pojedzie do szpitala a w szpitalu 8cm rozwarcia, o 20:00 urodziła - ja nie wiem, a ja tak sie męczyła, niektóre to mają dobrze...

2015-07-09 13:36

Herbatke z liści malin piję od dwóch tygodni i nic. Ale spróbuje jeszcze z tym wiesiołkiem. Dzięki za info:) Oleju rycynowego to sie trochę boję-efektów:P

2015-07-09 12:17

Herbata z liści malin to można pić jakoś po 35tc bo wcześniej nie jest zalecana ze względu właśnie na przed wczesny porod. Sprawdza się też wiesiolek ja lykalam po 36tc . Z olejkiem rycynowym to mam tyle wspólnego ze używałam go na porost brwi i rzęs tu się sprawdził :-) to mogę polecieć.

2015-07-09 11:54

Ja czytałam, że tą herbatkę z liści malin trzeba jednak pić tak kilka tygodni przed datą porodu. A z kolei szybki efekt niektóre dziewczyny osiągały po wypiciu oleju rycynowego. Następuje po tym takie przeczyszczenie, że zaraz rusza poród. Ja nawet kupiłam ten olej w aptece ale nie zdecydowałam się łyknąć. I tak w dniu kiedy przyszło mi rodzić oczyściło mnie samoistnie i wieczorem byłam na porodówce.

2015-07-09 11:33

Tak może być:-) Możesz sobie kupić herbatę z liści malin - do kupienie w zielarskim oraz brać w kapsułkach olej z wiesiołka - ja nie stosowałam, ale moja siostra tak, Podobno działają przyspieszająco na poród i na skurcze. Moja siostra kupiła kilka dni przed porodem i urodziła wcześniej jak chciała. Jak pojechała do szpitala to miała 8cm rozwarcia.

2015-07-08 21:14

Liczę na to, że w ciągu tygodnia poród sam się rozpocznie i nie będe musiała czekać na żadne skierowanie do szpitala.