Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2187 Wątki)

Jak przetrwać lato w ciąży

Data utworzenia : 2013-06-08 13:25 | Ostatni komentarz 2023-01-13 21:09

Redakcja LOVI

35929 Odsłony
811 Komentarze

Lato zbliża się wielkimi krokami, jest coraz cieplej a Twój brzuch jest coraz większy. Ciąża, szczególnie zaawansowana, to w tym czasie duże wyzwanie, gdyż upały niestety nasilają zwykłe dla tego okresu objawy. Podpowiadamy, jak przetrwać lato w ciąży i nie zwariować. ----- Marzena.Ganfler Brzuszek latem Jak latem przechodziłyście ciąze ? Czy przeszkadzały Wam upały ?

2013-01-19 21:46

Ja mam termin w sierpniu i zastanawiam sie jak zniose ten czas najgorsze bedzie przezyc jesli temperatury beda wysokie. Ale coz bedzie trzeba moczyc nogi w zimnej wodzie i siedziec w cieniu, korzystac z chodzacych kompieli i jakos chyba dam rade.

2013-01-19 21:05

Ja podobnie w lecie byłam w zaawansowanej ciąży.Unikałam upałów,szczególnie w południe siedziałam w domu.Nosiłam zwiewne tuniki,bawełniane.Dałam radę:)

2013-01-19 20:19

Latem byłam już w zaawansowanej ciąży,ogólnie było znośnie bo nie puchłam ale nie dałam rady chodzić na tych upałach za daleko.W ogóle w zamkniętych pomieszczeniach było mi strasznie duszno.Płytki oddech do tego upały to było najbardziej dla mnie męczące.