Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Dziewczynka czy chłopczyk czy to takie ważne?!

Data utworzenia : 2013-03-04 17:39 | Ostatni komentarz 2022-12-19 21:42

klamerka123

51728 Odsłony
1330 Komentarze

Wszyscy pytaja mnie co będzie chłopiec czy dziewczynka, ale nie jest to dla mnie takie ważne... Wychodzę z zalożenia, że najważniejsze jest to żeby dziecko było zdrowe. Płeć dziecka można już rozpoznac od 14 tygodnia ciąży... Ale co niestety moje dziecko w 17 tygoniu podkurczylo nogi i nie chciało za żadne skarby pokazać czy będzie chłopiec czy dziewczynka... I co teraz... Jak to co? :) Trzeba poczekać do kolejnego usg za miesiąc więc może wówczas się uda, a może też będzie się ukrywać i do końca będzie to niespodzianka... Jak to było z Wami... Jakie byly Wasze odczucia, czy płeć miała znaczenie?? Kiedy dowiedziałyście się o płci waszego dziecka? ----- Chłopiec czy dziewczynka? 2013-09-14 08:19 Mamy! Kiedy dowiedziałyście się jaka jest płeć Waszego małżeństwa? I czy pamiętacie ten moment? A może do końca była to niespodzianka? Jakie wtedy towarzyszyły Wam emocje ? ;)

2013-11-21 10:22

W 20 t.c. mała nie chciała pokazać więc miałam 70% ,że dziewczynka ,ale nie dawali mi pewności. Następnie w 31 t.c. potwierdziło się ,że jednak dziewczynka ;)

2013-09-19 22:17

Ale fajne chłopaki!!! Carol pewnie pisałaś ze 100 razy ale jaka jest różnica wieku?

2013-09-19 22:10

mi z obraczka sie nie sprawdzilo ;) wyszlo, ze bedzie dziewczynka a nie ma dziewczynki :P i moze to racja, chcialabym keidys dziewczynke, ale jak nie bedzie to nie bedzie, trudno... a powiem wam, ze moj mlodszy synek to sie taki fajny juz zrobil... jak tylko zrzuce zdjecia na komputer to tu zamieszcze, a na razie pokaze wam jak wygladalo to tydzien po porodzie :) jeszcze zdjecia tu nie zamieszczalam :)

2013-09-19 17:10

Ja chciałam chłopca, miałam nadzieję że to będzie chłopiec i na szczęście tak się stało. Szczerze mówiąc to nie wiem co by było gdyby była dziewczynka, pewnie też byłoby ok ale jednak się mocno nastawiłam na chłopaka i moim zdaniem większość rodziców ma jakieś oczekiwania co do płci tylko większość z nas się do tego nie przyznaje.

2013-09-19 11:01

Lipka to musieli chyba zamienić zaraz po porodzie jak zabrali do badania? Właśnie dzień po porodzie przeszło mi to przez myśl i stwierdziłam , że to niemożliwe bo po całej nocy wpatrywania się w jego twarzyczkę poznałabym, że to nie mój synek. A może po cc, wtedy chyba kobieta nie ma możliwości od razu być z dzieckiem... Straszne sytuacje, a jednak się zdarzają. Wiesz Lipka może mąż ma gdzieś córkę i w odwecie ja też się postaram. Wtedy wyjdzie, że wróżba nie kłamała :)

2013-09-19 10:38

Najważniejsze żeby było zdrowe zawsze tak mówiłam gdy jeszcze byłam w ciąży

2013-09-15 14:51

No Marta to przynajmniej wiesz ze maz nie ma gdzieś w świecie jakiegoś dziecka :D Teraz tylko musicie czekać na drugie malenstwo. Karolinko ja swojej córki też bym nie zamieniła. Tak mi teraz przychodzi sytuacja jak teściowej mojej siostry podmienili dzieci, ale cale szczęście ona to zauważyła. Nie wyobrażam sobie sytuacji, ze po kilku latach dowiaduje się, że moje biologiczne dziecko jest tak naprawdę przy innej kobiecie, a ja wychowuje dziecko jej. Ale niestety takie sytuacje maja miejsce. Chociaż teraz są opaski, wiec to chyba naprawdę rzadkość.

2013-09-15 10:17

Kasiu, nawlekasz obrączkę na nitkę ( musi to być Twoja obrączka ). Zawieszona na nitce obrączkę kładziesz 3 razy między kciuk, a pozostałe palce lewej ręki. No tak wpuszczasz w dół, a potem przenosisz obrączkę nad dłoń. Jeśli kręci się w kółko to dziewczynka, a jak wahadłowo to chłopiec. Ilość powtórzeń robimy dopóki obrączka wykonuje ruch bo jak przełożymy nad dłoń i obrączka się nie rusza to znaczy, że więcej dzieci nie będzie. Tylko staraj się żebyś sama nie rozbujała obrączki. Mojej siostrze się sprawdziło i mnie też. Ile razy nie zrobię, nawet teraz to zawsze ten sam wynik. Mąż na szczęście też tak samo ;)