Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2262 Wątki)

CIAŁO PO CIĄŻY

Data utworzenia : 2015-07-25 01:57 | Ostatni komentarz 2022-08-24 21:56

Iza.Ambrozy

16344 Odsłony
1196 Komentarze

Dziewczyny, w jaki sposób dbacie o ciało po porodzie?

2020-01-26 01:46

Tak zmęczenie daje się we znaki to prawda. Ja od 4 miesięcy przespałam chyba tylko 2 noce teoretycznie bo w praktyce wyglądało to tak że już w końcówce ciąży w nocy nie za bardzo mogłam spać a ile jeszcze przede mną :) już parę razy było tak że padłam z córka bez prysznica dopiero jak w nocy obudziła się do jedzenia to szybciutko szlam się umyć :D

2020-01-25 21:28

Mamameg te właśnie w ciąży się nie malowałam. Teraz raz na jakiś czas mi się zdarzy. Ale nie dlatego że nie mam czasu ale dlatego że już się odzwyczaiłam

2020-01-25 20:49

Ja nie znoszę siebie bez makijażu i dls mnie Makijaz ti było coś tsk naturalnego jaj prysznic nie jakiś mocny podstawowy ale zawsze.dopieri w tej ciąży się opuściłam 

2020-01-25 20:22 | Post edytowany:2020-01-25 20:26

Patrycja myśle że to nie jest kwestia lenistwa tylko zmęczenia. Każdego dnia sama daję sobie radę z dzieckiem, w nocy karmię piersią, w dzień ostatnio nie odsypiAM bo kiedy synek śpi to ja sprzątam, gotuję i nadrabiam zaległości, kąpię go i usypiam. Mąż musi chwilowo dłużej popracować więc nie ma wyjścia. Teraz synek ma katar, a ja jestem już tak zmęczona że dzisiaj chyba razem pójdziemy spać. Poprzednia noc była straszna, ciągłe pobudki i płacz, mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej. W takie dni nawet nie myślę o makijażu...

2020-01-25 18:08

W pierwszej ciąży też więcej się malowałam a teraz tylko jak gdzieś wychodziłam. Paznokci nie miałam pomalowanych wogóle może też dlatego że akurat w te największe upały ja byłam w zaawansowanej ciąży więc i tak wszystko ze mnie spływało. Zresztą w ciąży miałam bardzo ładną cerę ale ogólnie rzecz biorąc i tak mi się nie chciało :D taki leń ze mnie :D

2020-01-25 12:36

To ja na odwrót w pierwszej ciazy malowałam się każdego dnia nawet jak nie wychodziłam z domu a zdarzało się to częściej . Teraz jakiś mniej mi ns tym zależy jeśli wychodzę to się maluje ale jeśli no syn zostaje w domu i nie zawożę go do przedszkola s jedynie idę z psem to odpuszczam Makijaz jakoś nie mogę się zmotywować choć u mnie to zły objaw . 
po pierwszym porodzie malowałam się od razu i paznokcie tez oraz zaraz po połogu zaczęłam ćwiczyć było to dla mnie bardzo ważne 

2020-01-25 12:08

Js w 1 ciąży będąc w domu nie malowałam się, często cały dzień w piżamie. W tej ciąży jest inaczej, bardziej się zawzięłam żeby nie za legnąć w domu trochę sie pomaluje i lepiej sie z tym czuje. Niewiem jak z czasem będzie po porodzie ale mam nadzieję ze nie braknie mi mobilizacji 

2020-01-25 00:00

  1. Dobrze zaplanowana dieta
  2. Orbitek
  3. Taniec
  4. Spacery

NNajważniejsza z tego to dieta odrzut słodkości to podstawa A woda to bogactwo :D