Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2262 Wątki)

CIAŁO PO CIĄŻY

Data utworzenia : 2015-07-25 01:57 | Ostatni komentarz 2022-08-24 21:56

Iza.Ambrozy

16343 Odsłony
1196 Komentarze

Dziewczyny, w jaki sposób dbacie o ciało po porodzie?

2020-01-24 21:03

Pati jak ja dobrze wiem o czym piszesz...czasem jak nie wychodzę z domu to się nawet nie maluję bo wiem że nie będę miała siły go wieczorem zmyć. I tak szczerze to liczyłam że im dziecko starsze tym więcej czasu będę miała na inne rzeczy, ale wyprowadziłaś mnie z błędu i przypomniałam sobie jak to było ze straszakiem. Myśle że troche czasu dla siebie znajdziemy jak dzieci pójdą do przedszkola. Ja w tym samym czasie wróciłam do pracy, ale przy trzylatku można już coś zrobić.

2020-01-24 20:58

To ja jestem wyjątkiem bo ja najchętniej od razu bym ćwiczyła i była na diecue bo powrót do figury jest dls mnie bsrdzo wazny

2020-01-24 20:51

Akona a długo jesteś po porodzie? 

2020-01-24 20:34

To prawda. Nie w głowie nam diety i ćwiczenia 

2020-01-24 12:41

Oj chyba mało która z nas po porodzie ma siłę i ochotę na te ćwiczenia i diety. Raczej wystarcza nam minimum.

2020-01-24 11:17

Już się obawiałam, że znajdę tutaj tysiąc rodzajów ćwiczeń i porad dotyczących diety. 

Szczerze mówiąc moje ciało po porodzie samo wiedziało co robić i wróciło do poprzedniego stanu. Nawet rozstępy po jakimś czasie zniknęły :)

2020-01-24 11:06

Dziewczyny mam podobnie przed ciążą miałam na wszystko czas , żeby zadbać o siebie . Po porodzie wszystko się zmieniło i cały czas poświęcałam synkowi nie miałam już czasu dla siebie , a jak się znalazł to wolałam iść np spać . Szybki prysznic musiał wystarczyć . Teraz z biegiem czasu kiedy syn ma rok to są takie dni kiedy nie mam czasu dla siebie . Potrzebuje więcej uwagi do tego obowiązki domowe i wieczorem jak już śpi , biorę prysznic i czasami umycie zębów czy zmycie makijażu to nie lada wyzwanie a co dopiero jeszcze balsamowanie . Myślę że to jest taki etap kiedy się uczymy wszystkiego i musimy się też trochę zorganizować, a zmęczenie z czasem wcale nie mija czasem mam wrażenie że wcześniej byłam mniej zmęczona albo poprostu organizm nie ma czasu żeby się zregenerować 

2020-01-24 10:32

Właśnie, te noce. Zawsze sobie myślę, że jakbym się w końcu porządnie wyspała to bym miała więcej siły na inne rzeczy. Bo te kilka minut na balsamowanie bym znalazła i teraz, ale jak mały zasypia to ja tylko marzę, aby się położyć.