Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2184 Wątki)

Dieta przyszłej mamy

Data utworzenia : 2015-02-03 11:23 | Ostatni komentarz 2017-09-23 13:35

Redakcja LOVI

10820 Odsłony
89 Komentarze

Zajście w ciążę to dobry moment, żeby zacząć o siebie dbać i zmienić styl odżywiania. Spożywanie różnorodnych i wartościowych posiłków zapewni dobry start Twojemu dziecku, a i Tobie przyniesie korzyści. Na co zwrócić uwagę w diecie podczas ciąży - przeczytacie w naszym artykule.

2016-03-05 22:59

Dopiero za rok. Truskawki to moje ukochane owoce. To ja raczej nie mam szan na rozkoszowanie sie nimi w tym roku gdyz termin na kwiecien. Ale najwazniejsze to miec pokarm i moc karmic malca piersia jak najdluzej.

2016-03-05 18:20

Niestety wydaje mi się, że tak. :( Jeszcze nikt mi nie powiedział, że będę mogła je na luzie wcinać tylko wszyscy, że nie bardzo. Ja to jeszcze mam szanse że chociaż kilka sztuk zjem bo termin mam na 7 czerwca. Chociaż moja teściowa mojego męża urodziła 8 czerwca i mówiła że idealnie się rozminęła z truskawkami. :( A teraz w sklepie nie ma co kupować bo przecież jest tam sama chemia i nawet nie czuć truskawki, mrożonych nienawidzę. Więc Bealia już za rok truskawek się nawcinamy. :)

2016-03-05 15:55

Ja nigdy nie mialam zywnosciowych zachcianek,podczas okresu. Marta ktos patrzac z boku mogl by cie zaczac podejrzewac o ciaze gdy by zobaczyl jaka diete prowadzisz podczas okresu. Kasia .S. czyli truskawki odpadaja podczas karmienia piersia?

2016-03-05 15:37

U mnie w trakcie okresu dziwne zachcianki przychodzą do głowy... Śledź z ryżem, wspomniana pomidorówka z dżemem czy chipsy z majonezem... Poza okresem bym tego nie dotknęła a w te dni zajadam się takimi dziwnymi połączeniami

2016-03-05 11:53

To ja nie mam w ogóle zachciewajek ani w ciąży ani nie miałam w czasie okresu. :) nigdy mi się to nie zdarzyło. A na poparzony język ja ciumkam kostkę lodu przechodzi wtedy.

2016-03-05 00:45

Karolina - to nie sposób na oparzenia - chociaż muszę przyznać że się sprawdził ;) ale moje zachciewajki przy okresie a co najciekawsze że w ciąży zachciewajek nie miałam :)

2016-03-04 21:54

Ja też jestem odkąd zaszłam w ciąże owocowo warzywna nie ma dnia żebym czegoś nie wcinała. :) Chociaż słodkości też sobie niestety nie potrafię odmówić. Mięso zaczęłam już jeść a do tej pory różnie to bywało. I bardzo bardzo mi się chce gazowanego nie istotne czy jest to woda czy cola ważne że ma bombelki. Bealia ja też od jakiegoś tygodnia ubolewam nad truskawkami, które mnie w tym roku ominą. A jestem ich ogromną fanką.

2016-03-03 08:37

Szkoda tylko ze jak bedzie lato i beda truskawki a befe karmic piersia to raczej bede musiala ich sobie odmowic bo ponoc bardzo uczulaja? Slyszalyscie o tym? A moze ktoras z mam ma inne doswiadczenia? Czy sa jakies jeszcze produkty ktorych unikac podczas karmienia? Jak np.nowalijki(rzodkiewka itp.)?