Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Ciąża i poród (2197 Wątki)

Kompletujemy wyprawkę dla noworodka

Data utworzenia : 2014-04-02 10:29 | Ostatni komentarz 2016-11-25 10:11

Redakcja LOVI

80783 Odsłony
1892 Komentarze

Za chwilę Twój maluszek pojawi się świecie. Chciałabyś dać mu wszystko co najlepsze i wskazane. Podpowiemy Ci, jak skompletować wyprawkę, by z dbałością o racjonalność i kieszeń, zapewnić maleństwu wszystko, co potrzebne.

2014-04-02 11:14

powinni też ze szpitali popatrzeć na ten artykuł przynajmniej nie pisaliby takich bzdur jak u mnie. Super artykuł, na pewno przyda się każdej mamie. Oczywiście nie trzeba wszystkiego kupowac na hura i fajnie jest rozłożyć zakupy w czasie. zawsze to jest wielka ekscytacja (dla mnie zawsze była)wybór choćby ciuszków to była dla mnie kilkugodzinna wyprawa do sklepu gdzie rozczulałam się nad rzeczami.

2014-04-02 11:06

Jestem przyszła mama i wlasnie kompletuje wyrawke ;) Do Maluszka dzieli mnie jeszcze 55 dni. <3 na pewno skorzystam z tej listy dopisując do niej pokrowce na przewijak - bardzo przydatna rzecz ;) Dodam również dwa komplety pościeli na zmianę (uwielbiam kolorowe pościele dla dzieci). Środek do pępuszka OcteniSept jest również bardzo dobry do ran po porodowych dla mam ;)

2014-04-02 10:52

Artykuł godny polecenia każdej mamie, nawet tej, która zostanie nią poraz drugi bo czasami wiele rzeczy się zapomina. Co do ubranek radziłabym żeby kupować większe, bo szczerze małe mogą okazać się odrazu za małe, albo po jakimś czasie za małe. Pampersy - nie kupujcie na wyrost! I co do pampersów numer 1 to kupcie jedną małą paczkę, bo czasami okazuje się, że te są za małe i trzeba odrazu 2.

2014-04-02 10:32

Fajny artykuł dla mam które po raz pierwszy zostają mamami i czasem same nie wiedzą co może im być potrzebne, choć ja jako doświadczona mama 13 letniego chłopca przy drugim dziecku tez popełniłam błędy kupując np. dużo ubranek w małym rozmiarze a Jas urodził się 4.04 kg i 57 cm długości więc niektórych ubrane bardzo nie założyłam. Polecam. Ale ja jeszcze bardzo chwaliłam sobie zwykłe kaftaniki takie tradycyjne jak kiedyś wiązane albo na napki.